Jaki kosz na śmieci wybrać do biura? - dekoportal.pl

Jaki kosz na śmieci wybrać do biura?

29 Mar 2023 / Napisał  / Porady
kosz na śmieci – jaki najlepszy

Tematem, którego w żaden sposób nie można bagatelizować, jest segregacja śmieci w biurze. Dzięki niej można nie tylko kształtować wizerunek firmy jako podmiotu dbającego o środowisko naturalne, ale także – utrzymywać czystość w pomieszczeniach biurowych.

Wybór koszy na śmieci na rynku jest bardzo szeroki. Warto postawić na produkt, który będzie zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Na co zwrócić uwagę przy wyborze biurowych koszy na śmieci?


Kosze na śmieci do biura – istotne parametry

Można wyróżnić kilka parametrów, które trzeba wziąć pod uwagę, wybierając kosze na śmieci do biura. Jedno jest pewne – należy postawić na uznanego producenta, który gwarantuje najwyższą jakość i trwałość swoich wyrobów. Przykładowo – Hailo kosze na śmieci od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród osób projektujących przestrzenie biurowe.

Najważniejsze parametry, które warto wziąć pod uwagę:

  • pojemność – pojemność kosza na śmieci wyrażona jest w litrach. Im będzie większa, tym więcej śmieci się w nim zmieści. Poszukując kosza do biura, warto wybrać ten o średniej pojemności. Wszystko dlatego, że przechowywanie zbyt dużej ilości śmieci przez długi czas może być przyczyną powstawania nieprzyjemnych zapachów, które w przestrzeni biurowej są absolutnie niepożądane,
  • sposób otwierania kosza – ma bardzo duże znaczenie, jeśli chodzi o jego komfort użytkowania. Kosz na śmieci można otwierać ręcznie, przy pomocy specjalnego przycisku, pedała nożnego, a nawet – ruchu ręki,
  • tworzywa wykonania – kosze na śmieci do biura zazwyczaj wykonuje się ze stali, stali szlachetnej bądź też tworzywa sztucznego. Warto wybrać tworzywo, które nie tylko jest trwałe i wytrzymałe, ale również – estetycznie pasuje do przestrzeni biurowej.

Gdzie ustawić kosze na śmieci Hailo w przestrzeni biurowej?

Osoby, które zdecydowały się na zakup koszy na śmieci Hailo, często zastanawiają się, gdzie należy je ustawić, aby zapewnić możliwość komfortowego z nich korzystania. Jeśli chodzi o przestrzeń biurową, absolutnie konieczne jest ustawienie niewielkich rozmiarów koszy przy stanowiskach pracy – dzięki temu każdy pracownik może utrzymać czystość w swoim najbliższym otoczeniu.

Konieczne jest ustawienie dodatkowego kosza w recepcji lub holu, a także pomieszczeniach socjalnych.

Trzeba pamiętać o tym, że w każdym biurze powinny znaleźć się kosze Hailo do segregacji odpadów. Przepisy prawa głoszą bowiem, że segregowanie śmieci w biurze powinno odbywać się w ramach przynajmniej pięciu frakcji. Konieczne jest więc wyposażenie biura w kosze na szkło, odpady zmieszane, odpady bio, papier oraz metal i tworzywa sztuczne.


Najwyższa jakość to podstawa

Kosze na śmieci do biura to produkty, które powinny być odporne na uszkodzenia i trwałe. Ważne, by nawet po wielu latach użytkowania wciąż zachowywały estetyczny wygląd i funkcjonalność. Dlatego tak istotne jest, by przy ich zakupie postawić na markę gwarantującą najwyższą jakość swoich produktów i cieszącą się zaufaniem klientów – taką jak marka Hailo.

Artykuł sponsorowany


Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany środa, 29 marzec 2023 10:07
komentarz /( 1 )
  • Tomasz
    Tomasz

    poniedziałek, 03 kwiecień 2023 16:25

    to ktoś sie nad tym zastanawia? brałbym zwykły, duży, pojemny.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.