O nas - dekoportal.pl

 aranzacje inspiracje wnetrza porady pomysly instruckje dom mieszkanie design dekoportal

 

Dekoportal.pl to strona z inspirującym zacięciem, jednak niepozbawiona technicznego spojrzenia. Dotrzymujemy kroku machinie zmian, nie wpadając jednocześnie w pułapkę trendów. Wiemy, co jest na czasie i co będzie faux pas. To stylowe panaceum na brak pomysłu na urządzenie mieszkania oraz wyjątkowe kompendium dotyczące tego, co w świecie designu piszczy. Chcemy, marzymy, doradzamy, dbamy, inspirujemy, zmieniamy i otwieramy się na to, co piękne!  

 

aranzacje inspiracje wnetrza porady pomysly dekoportal

 

#inspirujemy 

Jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje, dlatego na dekoportal.pl znajdziesz wszystko, co można uznać za stylowe! W naszym zbiorze inspirujących możliwości każdy odkryje coś dla siebie. Rozkochujemy się w klasycznych salonach, toniemy w morzu skandynawskich kolorów w sypialni, by na końcu uraczyć się kawą w eklektycznej kuchni. Ten koktajl wnętrzarskich smaczków to podróż po świecie aranżacji. Z nami wyruszysz w głąb Hiszpanii, poznając niuanse wystroju, gdzie króluje gorące flamenco, a potem przeniesiesz się w czasie do niesztampowego baroku. Tutaj wszystko jest możliwe, bo wnętrza traktujemy jak kanwę, na której malujemy ciekawą rzeczywistość. 

 

aranzacje inspiracje wnetrza porady pomysly instruckje dom mieszkanie dekoportal

 

 #doradzamy 

Zdradzamy tajemnice montażu, wirtualnie instalujemy rozwiązania, wskazujemy błędy, wyznaczając prawidłowe schematy. Współpracujemy z ekspertami, którzy doskonale wiedzą, co z czym połączyć, by uniknąć awarii w przyszłości. Dzielimy się informacjami od doświadczonych monterów, sprawdzonych specjalistów oraz fachowców stawiających na jakość! U nas znajdziesz listę firm, które pomogą Ci rozwikłać technologiczne zagadki innowacyjnych sprzętów oraz zrealizują wymarzone projekty. Jeśli aspirujesz do tego, by stać się Złotą Rączką, nie wiesz, na jakiej wysokości powiesić umywalkę i gdzie umieścić kominek, jesteś we właściwym miejscu. 

 

aranzacje–mieszkania inspiracje wnetrza porady pomysly instruckje dom mieszkanie dekoportal

 

#zmieniamy 

Z klasycznego w nowoczesny, z vintage w eklektyczny i z minimalistycznego w industrialny! Zmiana jest rzeczą stałą, a metamorfozy wnętrz codziennością. To tutaj zobaczysz, jak szybko odmienić kuchnię, w której „wieje nudą”, i czym zastąpić porozbiórkową cegłę na ścianie. Dowiesz się, jaki kolor w tym roku stanie się najbardziej pożądany, jak stworzyć świąteczny klimat w pokoju dziecka i czy aranżacyjny „must have” sezonu rzeczywiście nim jest. Wybierz się z nami na najważniejsze wydarzenia z branży kreatywnej i rozszyfruj wzorniczy język designu – zwyczajnie bądź na bieżąco. Przed twórcami dekoportal.pl dżungla wnętrzarskich innowacji nie ma tajemnic.  

 

aranzacje inspiracje wnetrza porady pomysly sposoby dom mieszkanie dekoportal