Jak można zmienić drzwi, nie wymieniając ich na nowe? - dekoportal.pl

Jak można zmienić drzwi, nie wymieniając ich na nowe?

11 Maj 2020 / Napisała  / Inne wnętrza

Wymiana drzwi jest stosunkowo drogą inwestycją. Jeśli więc nie planujesz generalnego remontu, a po prostu chcesz ukryć obicia i zarysowania, postaw na naklejki na drzwi.

Nie kupuj, odnów!

Drzwi to ten element wyposażenia mieszkania, który wybiera się długo i na długo. Po pierwsze, drzwi same w sobie są drogie. Po drugie, uciążliwa jest ich wymiana. Zawsze pojawia się ryzyko, że przy wymianie drzwi uszkodzona zostanie ściana. Często także trudno o znalezienie identycznego modelu, a jeśli w domu wszystkie drzwi były wykonane w tym samym wzorze, nowe z pewnością będą się odróżniać.

Argumentów przemawiających za rezygnacją z wymiany drzwi jest wiele. Co jednak zrobić z drzwiami obitymi z kilku stron, podrapanymi przez psa, zarysowanymi podczas przenoszenia mebli albo takimi, których wierzchnia warstwa (np. farba) niszczeje, przez co stają się mało estetyczne? Przede wszystkim warto pomyśleć o renowacji. Drzwi drewniane zawsze można pomalować, w bardzo elegancki sposób postarzyć, dzięki czemu idealnie będą pasowały dla prowansalskich, toskańskich lub śródziemnomorskich stylizacji. Nie wszyscy jednak mają talent plastyczny, a eksperci od renowacji wnętrz i mebli także odpowiednio wyceniają swoje usługi. W takim przypadku, a także w sytuacji, gdy po prostu lubisz zabawę przestrzenią, warto sięgnąć po naklejki na drzwi, np. ze sklepu internetowego https://pixers.pl/.

Naklejki na drzwi – nowa aranżacja w kilka minut

Naklejki większości osób kojarzą się przede wszystkim z dekoracjami ściennymi, można je jednak wykorzystać znacznie szerzej. Coraz częściej stosowane są do renowacji różnych mebli i elementów wyposażenia domów czy biur, w tym także drzwi. Dzięki bardzo bogatej ofercie do każdego właściwie rodzaju aranżacji można znaleźć odpowiednie naklejki na drzwi. Z takiego rozwiązania bez problemu mogą skorzystać miłośnicy stylu boho, glamour czy aranżacji skandynawskich. Wiele wzorów opartych jest na zdjęciach krajobrazów, nie brakuje jednak również geometrycznych abstrakcji czy naklejek z motywującymi hasłami. Ogromnym plusem takiego rozwiązania jest łatwy montaż, z którym może sobie poradzić właściwie każdy. Ponadto dzięki rozbudowanym możliwościom personalizacji bez problemu można dostosować wymiar naklejki do konkretnych drzwi. Nawet jeśli mają one nietypowe wymiary, można przygotować dla nich idealnie dopasowaną grafikę. Na miejscu nie trzeba więc w żaden sposób zmieniać naklejki, przycinać jej. Równomiernie i dokładnie pokrywa ona cały obszar drzwi, dzięki czemu świetnie się prezentuje. Za sprawą naklejek na drzwi można nadać przestrzeni nowego charakteru, zamaskować wszystkie niedoskonałości, zabrudzenia i zarysowania.

 

Artykuł sponsorowanyOceń ten artykuł
(5 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 październik 2022 15:24
komentarz /( 1 )
  • Jowita
    Jowita

    piątek, 24 czerwiec 2022 15:29

    o ekstra pomysł z naklejkami. Musze wykorzystać

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.