Listwy przypodłogowe – 5 marek, które weź pod uwagę, szukając dobrych listew - dekoportal.pl

Listwy przypodłogowe – 5 marek, które weź pod uwagę, szukając dobrych listew

02 Lut 2023 / Napisał  / Inne wnętrza
listwy przypodłogowe

Na rynku znajdziemy sporą ilość wysokiej jakości listew przypodłogowych, które będą dobrym wyborem. Konkurencja jest olbrzymia, co z reguły kończy się korzyścią dla klienta. Dzięki temu producenci po prostu muszą się postarać, aby ich oferta była jak najlepsza. Na kogo zatem warto postawić? Trudno wybrać jedną markę, dlatego przygotowaliśmy zestawienie 5 producentów, których uważamy za szczególnie godnych uwagi. Oto oni!


1. Listwy przypodłogowe Krome

Zaczniemy od polskiej marki Krome, która oferuje listwy przypodłogowe wykonane z różnych materiałów. W ofercie firmy znajdziemy zarówno listwy MDF – w tym listwy przypodłogowe ognioodporne, jak i nowoczesne listwy przypodłogowe z tworzyw sztucznych, które są w pełni odporne na wilgoć i uszkodzenia. Pod względem wzorniczym także wybór jest ciekawy i każdy znajdzie coś dla siebie.


2. Listwy przypodłogowe Orac Decor

Marka Orac Decor to prawdziwa legenda wśród producentów sztukaterii, jakby nie było, to właśnie belgijska firma ponad 40 lat temu wpadła na pomysł robienia dekoracji ściennych i sufitowych z tworzyw sztucznych. Dzisiaj marka nadal wyznacza trendy i w jej ofercie znaleźć można szeroką gamę produktów. Obok tych standardowych na szczególną uwagę zasługują również listwy przypodłogowe elastyczne, które można w prosty sposób montować w pomieszczeniach o niestandardowym kształcie.


3. Listwy przypodłogowe Creativa

Kolejna warta uwagi polska firma, która oferuje nowoczesną sztukaterię wykonaną z tworzyw sztucznych – w tym listwy przypodłogowe. Creativa to marka z bogatym doświadczeniem, działająca na rynku już od dawna. W ofercie producenta znajdują się stylowe i funkcjonalne listwy przypodłogowe odznaczające się ciekawą stylistyką, trwałością i prostotą montażu. Do ciekawych produktów marki można zaliczyć listwy wykonane fabrycznie w kolorze INOX lub aluminium. Firma również oferuje elastyczne detale dedykowane do montażu na ścianach łukowych.


4. Listwy przypodłogowe NMC

Marka NMC to kolejny producent wysokiej jakości listew z tworzyw sztucznych, który ma belgijskie korzenie. W tym przypadku również mamy do wyboru szeroką ofertę listew przypodłogowych dostępnych w bogatej gamie wzorniczej. NMC także oferuje listwy elastyczne. Ponadto ciekawą propozycją producenta są listwy renowacyjne, które pozwalają na zakrycie starych listew, dzięki czemu nie trzeba ich usuwać.


5. Listwy przypodłogowe Mardom Decor

I na sam koniec naszego zestawienia kolejna polska marka – Mardom Decor. Producent ten istnieje na rynku od ponad 20 lat i doskonale radzi sobie, słynąc z wysokiej jakości swojej sztukaterii. Jakby nie było, firma importuje ją do ponad 40 różnych krajów. W ofercie Mardom Decor znaleźć można nowoczesne listwy przypodłogowe, odznaczające się interesującym wzornictwem, wysoką trwałością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wśród ciekawych produktów Mardom Decor znajdują się przypodłogowe listwy podświetlane z technologią LightGuard chroniącą przed przebijaniem się światła przez powierzchnię listwy.

Artykuł sponsorowany


Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany czwartek, 02 luty 2023 14:26
komentarz /( 1 )
  • Sroczka
    Sroczka

    piątek, 10 luty 2023 11:48

    o fajna ściąga – akurat jestem przed remontem!

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.