Lodówki Samsung – unikalne technologie do długiego przechowywana produktów spożywczych - dekoportal.pl

Lodówki Samsung – unikalne technologie do długiego przechowywana produktów spożywczych

28 Kwi 2022 / Napisał  / Produkty
lodowki samsung

 

Wśród gospodarstw domowych w Polsce lodówki Samsung cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Oprócz zróżnicowanego asortymentu i ciekawego designu urządzenia AGD tej marki wyposażone są w innowacyjne technologie i wiele unikalnych funkcji. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że przechowywane produkty spożywcze dłużej zachowują naturalny wygląd, smak i zapach. Systemy pozwalają również na precyzyjną regulację temperatury i wilgotności zarówno wewnątrz chłodziarki, jak i w zamrażalniku.

Systemy All Around Cooling – idealne warunki chłodzenia

Wyposażenie lodówek w system All Around Cooling zapewnia skuteczne doprowadzenie chłodnego powietrza do wszystkich części wewnątrz urządzenia. Aby jak najdłużej zachować świeżość produktów spożywczych, modele Samsunga mają wbudowane takie funkcje jak:

  • Cool Select Plus – czyli odrębnie sterowane strefy oferujące kilka trybów zamrażania. Opcja pozwala na przechowywanie wielu rodzajów artykułów spożywczych w optymalnej dla nich temperaturze.
  • Twin/Triple Cooling – niezależnie kontroluje poziom chłodzenia w dwóch/trzech obszarach, zapobiegając mieszaniu się zapachów.
  • Precise Cooling – minimalizuje wahania temperatury, zapewniając idealne warunki dla żywności.

Chłodziarki Samsunga z tymi systemami kupisz w sklepie Neonet. Dzięki nim jedzenie zachowa naturalny aromat i walory smakowe. Jak długo? To zależy od produktu. Przykładowo w zamrażarce średnio przez okres 4-6 miesięcy możesz przechowywać zarówno owoce (m.in. truskawki, borówki, jagody), warzywa (np. szparagi, bakłażany, karczochy), jak i wędliny czy kiełbasy.

Lodówki z szufladami typu Fresh – optymalna wilgotność i dłuższa świeżość

Wędliny, ryby, warzywa czy egzotyczne owoce to artykuły spożywcze, które mają tendencję do szybkiego psucia się. Te produkty najlepiej przechowywać w wyznaczonych miejscach, w których panuje odpowiednia temperatura. Lodówki z szufladami Optimal/Humidity Fresh zapewnią warunki o podwyższonej wilgotności. Unikalne konstrukcje i pokrywy uszczelniające pozwalają dłużej cieszyć się świeżością, smakiem i aromatem jedzenia.

Lodówka Samsung – Twój partner w zero waste

Jeśli jesteś zwolennikiem koncepcji zero waste w swojej kuchni, lodówki Samsung, których szeroki wybór modeli oferuje sklep Neonet, spełnią Twoje oczekiwania. Innowacyjne technologie, inteligentne systemy i funkcje sprawią, że przechowywana żywność dłużej pozostanie świeża, zachowując wszystkie cenne substancje odżywcze.

Artykuł sponsorowany


Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 październik 2022 15:33
komentarz /( 1 )
  • Heniek Wu.
    Heniek Wu.

    czwartek, 19 maj 2022 08:59

    Od 5 lat używam lodówek tej marki i nie mam zastrzeżeń. Przez ten czas żadnych awarii.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.