Jak nowocześnie odświeżyć łazienkę? W jaki sposób dzięki panelom dekoracyjnym możesz to zrobić szybko i bez większego remontu? - dekoportal.pl

Jak nowocześnie odświeżyć łazienkę? W jaki sposób dzięki panelom dekoracyjnym możesz to zrobić szybko i bez większego remontu?

02 Maj 2022 / Napisał  / Porady
panele winylowe

 

Masz dosyć swojej starej łazienki? Marzy Ci się odświeżenie tego pomieszczenia, ale bez konieczności decydowania się na poważny remont? To naprawdę nic trudnego. Przy możliwościach, jakie oferują panele dekoracyjne, podłogowe panele winylowe oraz wodoodporne płyty ścienne Rocko Wall Tilles, jesteś w stanie zrobić to szybko i bez większego wysiłku.

Panele dekoracyjne, dzięki którym Twoja łazienka zyska nowy, ekskluzywny wygląd

Najprostszym sposobem na odnowienie łazienki jest zmiana jej zabudowy. Chodzi tu zarówno o meble, jak i wszelkiego typu dodatki wpływające na wygląd ścian. Jeśli zależy Ci na łazience, która będzie robiła wrażenie samym swoim wyglądem i w która spełni Twoje indywidualne wymagania co do jej estetyki, powinieneś postawić na panele dekoracyjne Proform dostępne w kolekcjach:

 • Proform ażurowa
 • Proform pełne
 • Kids Proform.
panele winylowe

Panele dekoracyjne wchodzące w skład każdej z tych kolekcji mogą być wykorzystywane tak do budowy nowych mebli, jak i do zabudowy ścian, w obu przypadkach znakomicie spełniając swoje zadanie.

Panele winylowe do łazienki, które odmienią wygląd całego pomieszczenia

Odnowienie łazienki koniecznie musi obejmować również wymianę podłogi. Być może czas najwyższy pożegnać się z niemodnymi już płytkami i w to miejsce ułożyć panele podłogowe? Nie są to jednak zwykłe panele, ale panele winylowe z serii:

 • Kronospan Rocko
 • Kronostep SPC
 • Quick Step.

Panele winylowe Kronospan są panelami świetnie sprawdzającymi się w łazience lub w kuchni, ponieważ dzięki górnej warstwie ochronnej posiadają bardzo wysoką odporność na działanie wody. Oprócz tego mogą być układane na ogrzewaniu podłogowym, co w przypadku nowoczesnych łazienek jest bardzo ważną zaletą. Aby je ułożyć, nie trzeba wiele. Są to panele proste w montażu, cienkie i niezwykle estetyczne.

czym obsadzić taras

Wodoodporne płyty ścienne Rocko Wall Tilles i ich zastosowanie w łazience

Jeśli marzy Ci się odnowienie łazienki i wykorzystanie w tym celu nowoczesnych elementów dekoracyjnych, ale obawiasz się o ich trwałość i wytrzymałość w kontakcie z wodą, koniecznie powinieneś zainteresować się produktami SPC, czyli:

 • wodoodpornymi płytami ściennymi Rocko Wall Tiles,
 • wodoodpornymi podłogami Rocko.

Artykuł sponsorowany


Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 21 listopad 2023 15:57
komentarz /( 1 )
 • Ernest H.
  Ernest H.

  czwartek, 19 maj 2022 08:53

  płytki w dużym formacie na ostatnim zdjęciu rządzą. Robią klimat!
  Podobają mi się takie ciemne łazienki. Już wiem, gdzie kupię :)

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.