Umywalka nablatowa to proste i modne rozwiązanie - dekoportal.pl

Umywalka nablatowa to proste i modne rozwiązanie

02 Wrz 2022 / Napisał  / Porady
umywalka nablatowa

Projektując łazienkę należy z szczególną dbałością zaplanować każdy szczegół. Wśród nich, choć to niezbędny szczegół są umywalki łazienkowe. Dotychczas najbardziej popularne były umywalki stawiane, montowane na szafce. W ostatnich latach jednak coraz modniejszym rozwiązaniem są umywalki łazienkowe nablatowe. Są ładne, zgrabne i dość nowoczesne. Dzięki temu nie musimy już tracić miejsca w łazience na wielką szafę z umywalką. Zwłaszcza, że istnieją również małe umywalki nablatowe, które będą świetnym rozwiązaniem dla tych zdecydowanie mniejszych łazienek. Co ważne, istnieje duży wybór kolorystyczny i nie tylko w kwestii umywalek nablatowych.

Każda umywalka nablatowa jest właściwie zupełnie inna. Istnieje ogromny wybór - możemy wybrać właściwie każdy kolor umywalki. Są one w różnych kształtach - możemy znaleźć duże, bardziej okrągłe, jak i malutkie kwadratowe, bądź prostokątne. Misa umywalki może być naprawdę duża, jak i niewielka, na nieduży blat. Umywalkę nablatową możesz dopasować do każdej łazienki. Modele są zarówno bardziej ekstrawaganckie, jak i bardzo proste, które pasują do wielu wnętrz. Często wybierane są do łazienek w stylu industrialnym, czarnej lub białej ceramiki, do nowoczesnych oraz bardzo eleganckich wnętrz. Taka umywalka to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie piękny wygląd. Są one również bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu.


Umywalki nablatowe do każdej łazienki

Dlaczego umywalki nablatowe tak zyskały popularność? Powodów jest wiele. Przede wszystkim, jest ich dużo większy wybór i dają więcej możliwości aranżacji wnętrza. Kupując umywalkę z szafką - musimy kupować całość. W przypadku umywalki nablatowej, możemy w rozmaity sposób łączyć wzory i kolory. Czarny blat i różowa umywalka? Jak najbardziej. A może marmur, bądź inny wzór? Jest bardzo dużo możliwości aranżacji łazienki z użyciem umywalki nablatowej. To daje spore możliwości zarówno projektując nową łazienkę, jak i chcąc wprowadzić coś nowego do już istniejącego wnętrza.

Co więcej, jeśli znudzi nam się wygląd wnętrza, możemy go bardzo łatwo zmienić właśnie za sprawą nowej misy umywalki nablatowej. Mieliśmy dotychczas małą - możemy zakupić dużą i na odwrót. Możliwości jest tak naprawdę nieskończona ilość. Właśnie dlatego przede wszystkim umywalki cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Są coraz bardziej popularne na polskim rynku, stąd coraz większa ilość polskich producentów. Mamy spory wybór zarówno polskich, jak i zagranicznych firm oferujących przeróżne umywalki nablatowe. Dzięki temu znajdziemy coś dla każdej łazienki, niezależnie od stylu jej aranżacji oraz upodobań właścicieli.


Umywalki łazienkowe nablatowe także potrzebują dobrej baterii

Umywalka łazienkowa to bardzo ważna kwestia. Urządzenie, z którego korzystamy codziennie. Jej niezbędnym elementem, który jest również sposobem aranżacji jest bateria umywalkowa. To oczywiście podstawa działania oraz korzystania z umywalki łazienkowej. Wybierając odpowiednią dla nas umywalkę, a zwłaszcza umywalkę nablatową, od razu należy myśleć o tym, jaką baterię do niej wybierzemy. Wybór jest ogromny. Co ważne, możemy wybrać baterię umywalkową zarówno polskiej firmy, jak i zagranicznych producentów. Do wyboru mamy nie tylko różne wzory, kolory, wielkości ale i surowce.

Jeśli chodzi o same wzory - sytuacja wygląda podobnie, jak w kwestii samych umywalek. Istnieje mnóstwo wzorów, od najprostszych, po te dużo bardziej wymyślne oraz ekstrawaganckie. Proste wzory to te najbardziej płaskie oraz tradycyjne. Wśród ekstrawaganckich znajdziemy takie, które wręcz nie przypominają swoim wyglądem baterii umywalkowych. Wszystkie baterie znajdziemy w różnych rozmiarach, różniące się od siebie przede wszystkim wysokością. To ona jest w kwestii rozmiaru najważniejsza. Możemy wybrać zarówno taką bardzo wysoką, w postaci długiej, wysokiej rurki, jak i krótką i płaską. Ważne jest, by wcześniej przemyśleć jakiej będziemy potrzebować. Jeśli zaraz nad umywalką mamy szafkę łazienkową, to najlepszym rozwiązaniem będzie krótka bateria.

Kolejną kwestią są kolory. Tutaj podobnie - możemy postawić na klasykę, jak i nieco zaszaleć. Klasycznie, najczęściej wybieramy chromowane baterie. Na rynku jest jednak ich już wiele więcej. Znajdziemy na przykład złote, różowe, czerwone baterie. Mogą one występować zarówno w połysku, jak i macie - podobnie jak nablatowe umywalki. Daje to ogromną możliwość aranżacji jednej łazienki, na wiele sposobów.

Dystrybutorzy podpowiadają, aby najlepiej wybierać baterie umywalkowe tego samego producenta, co sama umywalka. Dzięki temu, będzie ona wykonana najpewniej z materiałów tej samej klasy oraz jakości. Sprawi, że razem będą tworzyć jedną, spójną całość i nie będą się od siebie wyróżniać. To daje pewność, że wszystkie dodatki będą do siebie idealnie pasować. Baterie umywalkowe kupimy w dość atrakcyjnych cenach. Zaczynają się one już od niewielu ponad 100 złotych. Oczywiście, jest również szeroki wybór droższych umywalek, z wyższej półki cenowej.

Artykuł sponsorowany


Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 21 listopad 2023 15:53

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.