Kiedy i gdzie sprawdzają się łóżka piętrowe dla dzieci? - dekoportal.pl

Kiedy i gdzie sprawdzają się łóżka piętrowe dla dzieci?

21 Lis 2022 / Napisał  / Porady
łóżka piętrowe dla dzieci

Piętrowe łóżka dla dzieci cieszą się od lat niesłabnącą popularnością. Rodzice doceniają je ze względu na funkcjonalność - pozwalają maksymalnie wykorzystać niewielką przestrzeń. Natomiast pociechy widzą w nich atrakcyjne miejsce do zabawy! Dowiedz się, jakie są zalety mebli tego typu oraz gdzie sprawdzają się najlepiej.


Czym wyróżnia się łóżko piętrowe dziecięce?

Łóżko piętrowe to świetnie rozwiązanie, żeby na niewielkiej przestrzeni wydzielić dwa, a nawet trzy miejsca do spania. Sprawdzają się również w pokojach, które zamieszkuje jeden lokator. Wówczas warto postawić na model w stylu antresoli, w którym niższe piętro zastąpione jest biurkiem, półkami na książki lub inną przestrzenią użytkową.

Większość mebli tego typu wykonuje się z drewna, ale na rynku można trafić również na piętrowe łóżka metalowe, a nawet na modele z tworzyw sztucznych. W poszukiwaniu przemyślanych projektów sprawdź solidne łóżka piętrowe dla dzieci na Interbeds i zamów je online z dostawą pod same drzwi. Z pewnością oszczędzi Ci to kłopotu z transportem.

łóżka piętrowe dla dzieci

Gdzie warto ustawić łóżka dziecięce piętrowe?

Łóżka piętrowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie każdy metry kwadratowy jest na wagę złota. Zastanawiasz się, w jakich miejscach możesz maksymalnie wykorzystać funkcjonalność takiego mebla? Oto kilka wskazówek!


W pokoju dziecięcym lub młodzieżowym

Wielu rodziców boryka się z funkcjonalnym urządzeniem pokoju dla dziecka. Szczególnie problematyczne okazuje się wyposażenie sypialni, którą zamieszkuje rodzeństwo. Z jednej strony, każde z pociech chce mieć swój własny kąt, z drugiej, nie wszystkie mieszkania pozwalają na swobodne umieszczenie w nich dwóch miejsc do spania, biurek i innych elementów. Właśnie dlatego łóżko piętrowe to świetny pomysł na rozwiązanie tego kłopotu.

Co więcej, dzieciaki je uwielbiają! Codzienna wspinaczka po drabince lub schodkach i nietypowa konstrukcja umożliwiająca najróżniejsze zabawy - niewątpliwie piętrowe modele łóżek pobudzają wyobraźnie najmłodszych i sprawiają im nie lada frajdę.


W sypialni gościnnej

Sypialnia gościnna sprawuje się najlepiej, gdy jest w stanie pomieścić sporo osób. Dobrze byłoby, aby była również przygotowana na przyjazd rodziny z dziećmi. Właśnie dlatego warto ustawić w niej przynajmniej jedno łóżko piętrowe dziecięce. Możesz też zdecydować się na większy model, przeznaczony też dla osób dorosłych. To świetnie rozwiązanie, jeśli posiadasz dużą rodzinę lub oferujesz miejsce na couchsurfing.


W domku letniskowym

Nie da się ukryć, że łóżka piętrowe to klasyczny element wyposażenia domków letniskowych. Szczególnie tych, umieszczonych w tłocznych, turystycznych miejscowościach. Pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca na niewielkim metrażu letniej chatki. Co więcej, stanowią dodatkową atrakcję dla dzieciaków!


W hotelu lub schronisku młodzieżowym

Łóżka piętrowe młodzieżowe to niezastąpiony element wyposażenia ekonomicznych hoteli i hosteli oraz schronisk młodzieżowych. Zwykle ustawiane są w rzędzie, tak, aby zapewnić jak największą oszczędność przestrzeni. Dzięki temu w jednym małym pokoju można umieścić nawet 6 osób. Kwatery tego typu to idealny wybór przy planowaniu szkolnych wycieczek. Ustawienie piętrowych łóżek może przyciągnąć do obiektu zorganizowane grupy turystów.

Łóżko piętrowe dla dzieci to coś, co rozwiąże Twoje problemy z niewielkim metrażem? A może chcesz je kupić, aby spełnić marzenie swoich pociech? Zamów je ze sprawdzonego sklepu, takiego jak Interbeds i ciesz się funkcjonalnością tego ponadczasowego mebla!


Artykuł sponsorowany
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany czwartek, 09 maj 2024 14:54
komentarz /( 1 )
  • Leopo.Now
    Leopo.Now

    środa, 23 listopad 2022 14:35

    właśnie myślę nad czymś takim w pokoju moich małych urwisów. Marzą o takim łożku, ale już widzę walkę o to kto śpi na górze

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.