Targi ISH 2021 w cyfrowej odsłonie – co warto zobaczyć? - dekoportal.pl

Targi ISH 2021 w cyfrowej odsłonie – co warto zobaczyć?

22 Mar 2021 / Napisał  / Światowy design
 ISH 2021
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH/ Dornbracht.

W wyniku pandemii cały świat designu musiał się zmienić. Rewolucje dotyczą także przebiegu rozmaitych wydarzeń, takich jak chociażby ISH we Frankfurcie. Jedna z najważniejszych imprez w roku 2021 nie będzie organizowana tak jak zawsze – w halach targowych we Frankfurcie. Targi ISH 2021 odbywają się w cyfrowo, a to oznacza, że każdy może wziąć w nich udział!

 ISH
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH/ Villeroy&Boch.

Targi ISH 2021 we Frankfurcie

Pandemia spowodowała, że niemal cały świat designu i miłośnicy piękna nie spotkają się w centrum wystawienniczym we Frankfurcie. Wzrost liczby zachorowań na COVID-19 wymusił zmianę formuły corocznych wydarzeń ze stacjonarnej na cyfrową.

Targi ISH 2021 mimo innej formuły nadal będą bogate w ciekawe wydarzenia. Firmy wystawiające swoje produktowe nowości postawili na innowacje i zaoferowali wiele spotkań, prezentacji, możliwość uczestnictwa w konferencjach czy planowania spotka online z wystawcami.

 ISH
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH/ Keuco.

Polskie firmy na ISH

Polskie firmy także zaplanowały swoje uczestnictwo w targach ISH 2021 we Frankfurcie. Są to m.in. BESCO (wiodący producent produktów do łazienki), Radaway (oferujący kabiny prysznicowe i rozwiązania sanitarne), New Trendy (producent rozwiązań sanitarnych), a także Galmet, Plum, TiA, AIC, Sanit Plast, Kospel, Aquastone, Gorgiel czy Alnor.

Aby wziąć udział w wydarzeniach, wystarczy wejść na platformę ISH digital i się zarejestrować.

Targi ISH 2021trwają od 22 do 26 marca 2021.


Światowy design

Na większą dawkę światowego designu zapraszają także renomowani producenci świata sanitarnego, w tym marka Duravit. Niemiecki lider rynku zapowiedział cykl spotkań i prezentacji nowych kolekcji łazienkowych, a także rozpoczęcie współpracy z nowym designerem. Żeby poznać, co ciekawego oferuje Duravit, wystarczy się zarejestrować: Duravit Design Days.

Atrakcyjnie zapowiadają się także spotkania z marką Kaldewei – producentem powierzchni prysznicowych, wanien i umywalek z innowacyjnej i wytrzymałej stali emaliowanej. Marka planuje szereg konferencji i rozmów, w tym z CEO Kaldewei, Franzem Kaldewei. Rejestracja jest możliwa na stronie Kaldewei Digital Innovation Summit 2021.

ish


Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 marzec 2021 13:08
komentarz /( 1 )
  • Randa
    Randa

    poniedziałek, 13 czerwiec 2022 14:57

    a w tym roku kiedy są te targi? Czy już były?

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.