Cersanit - dekoportal.pl

Cersanit

25 Maj 2023 /
Cersanit
Nowoczesna firma Cersanit oferuje produkty, które charakteryzują się wyjątkową jakością.

Cersanit od wielu lat zajmuje się produkcją płytek ceramicznych i kompletnego wyposażenia łazienek. W skład Grupy Cersanit wchodzą światowej sławy europejskie marki, takie jak Cersanit, Pilkington’s, Opoczno, Meissen Keramik oraz Mei. Firma posiada 11 nowoczesnych fabryk na terenie Polski, Rosji, Rumunii, Niemiec i Ukrainy. Przedsiębiorstwo swoje produkty rozprowadza na terenie Unii Europejskiej oraz na rynkach Europy Wschodniej, Bliskim Wschodzie, a także w wielu krajach Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Historia firmy Cersanit

Cersanit to duże polskie przedsiębiorstwo działające na międzynarodowym rynku od stycznia 1992 roku. Powstało ono z przekształcenia państwowych Zakładów Wyrobów Sanitarnych „Krasnystaw” w Krasnymstawie. W 2008 roku firma Cersanit połączyła się ze Spółką Opoczno S.A. Od stycznia 2012 firma znana była jako Rovese S.A. Następnie po licznych zmianach przedsiębiorstwo produkcyjne otrzymało nazwę Cersanit S.A.

Cersanit
Cersanit od wielu lat zajmuje się produkcją płytek ceramicznych i kompletnego wyposażenia łazienek.

Cersanit – jakość znana na całym świecie

Nowoczesna firma Cersanit oferuje produkty, które charakteryzują się wyjątkową jakością. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że marka ta jest jedną z przodujących firm działających w branży sanitarnej i wystroju wnętrz. Głównym celem działalności spółki Cersanit jest dążenie do wzrostu poziomu satysfakcji klientów poprzez produkcję i sprzedaż produktów niezwykłej jakości, funkcjonalnych i o wysokich walorach estetycznych. Przedsiębiorstwo działa w taki sposób, aby jak najmniej ingerować w środowisko naturalne.

Działalność firmy opiera się na Zintegrowanym Systemie Zarządzania zgodnym z wymaganiami normy ISO 9001 oraz ISO 14001. Cersanit stale kontroluje oczekiwania i wymagania klientów. Firma ta współpracuje z wieloma dostawcami, dzięki czemu oferowane produkty są wykonane z najlepszych materiałów. Pracownicy ciągle doskonalą swoje umiejętności, co pozwala na rozwój przedsiębiorstwa i oferowanie coraz to nowszych, efektywnie działających urządzeń.

Cersanit
Cersanit produkuje świetnej jakości urządzenia sanitarne.

Cersanit
Grupa Cersanit, podobnie jak wiele innych liczących się na rynku przedsiębiorstw, dba o środowisko naturalne.

Szeroki wybór produktów Cersanit

Cersanit jest producentem nowoczesnych, wysokiej jakości wyrobów, które wykorzystywane są do wyposażenia łazienek oraz innych pomieszczeń w domu, obiektach użyteczności publicznej oraz w wielu firmach.

Oferta obejmuje szeroki wybór płytek ceramicznych, ceramiki łazienkowej, stelaży podtynkowych, desek toaletowych, mebli łazienkowych, wanien oraz armatury. Marki w Grupie Cersanit skupiają się na produkcji wyrobów odznaczających się nie tylko trwałością, ale również wysoką estetyką. Z bogatego asortymentu produktów korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i inwestycyjni.

Produkty Grupy Cersanit wykorzystują klienci, którzy działają we wszystkich sektorach gospodarki, na przykład w budownictwie, usługach i handlu, komunikacji i transporcie, służbie zdrowia, szkolnictwie oraz hotelarstwie.

Cersanit
CleanOn to miski zawieszane i WC kompakty, które nie posiadają kołnierza.

Cersanit
Cersanit to polskie przedsiębiorstwo z wieloletnią historią, które pojawiło się na rynku w 1992 roku. 

Nowoczesna technologia

Cersanit produkuje świetnej jakości urządzenia sanitarne, w których zastosowane są innowacyjne technologie poprawiające komfort korzystania z łazienki. Wśród wielu produktów, które charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania można na przykład odnaleźć elementy wyposażenia łazienki wyposażone w system SimpleOn. Miska WC ma skrócony kołnierz, dzięki czemu woda bardzo dokładnie obmywa muszlę. Nie pozostają na niej uciążliwe do usunięcia zanieczyszczenia.

Cersanit swoje inspiracje czerpie z natury, to dzięki niej powstają wyjątkowe urządzenia sanitarne. Nie tylko unikalny kształt miski jest efektem bacznej obserwacji natury, ale również jej wnętrze zostało zaprojektowane, w taki sposób, jakby uformowała je wirująca woda. W misce WC zastosowana jest technologia StreamOn, która odwraca strumień wody, zmieniając go w wir.

CleanOn to miski zawieszane i WC kompakty, które nie posiadają kołnierza. Dzięki temu pomimo częstego użytkowania zachowa perfekcyjną czystość, bez nadmiernego szorowania czy też czyszczenia szczotką i silnymi, drażniącymi detergentami.

Innowacyjna technologia CleanPro sprawia, że dbanie o łazienkę staje się czystą przyjemnością, a sprzątanie pomieszczenia o dużej powierzchni nie będzie dla nikogo problemem. Wyjątkową czystość będzie można uzyskać zaledwie w kilka chwil, bez wykorzystania silnych środków czyszczących.

Grupa Cersanit stawia na szeroki rozwój technologiczny swoich produktów, dlatego z każdą kolejną serią wszystkie wyroby tego przedsiębiorstwa zyskują na jakości.

Cersanit
Cersanit ściśle trzyma się opracowanych procedur w zakresie segregacji odpadów.

Cersanit
Firma inwestuje w nowoczesne procesy produkcyjne.

Środowisko naturalne a marka Cersanit

Grupa Cersanit, podobnie jak wiele innych liczących się na rynku przedsiębiorstw, dba o środowisko naturalne. Zgodnie z deklaracją, która znajduje się w Polityce Zintegrowanego Systemu Zarządzania, firma podejmuje aktywne działania na rzecz minimalizacji niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne podczas wytwarzania swoich produktów i prac związanych z administracją.

Wśród działań firmy mających wpływ na środowisko naturalne znajduje się recykling materiałów opakowaniowych oraz wykorzystanie do ich produkcji przyjaznych surowców i materiałów wtórnych. Przedsiębiorstwo podczas procesu produkcyjnego wykorzystuje technikę zawracania wody technologicznej oraz produkcyjnych braków ceramicznych.

Cersanit ściśle trzyma się opracowanych procedur w zakresie segregacji odpadów oraz prawidłowego postępowania z surowcami i odpadami niebezpiecznymi. Firma nadzoruje swój produkt przez cały jego cykl życia. Od wyprodukowania aż do momentu utylizacji.

Cersanit
Z bogatego asortymentu produktów korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i inwestycyjni.

Co musisz wiedzieć o marce Cersanit?

  • Cersanit to polskie przedsiębiorstwo z wieloletnią historią, które pojawiło się na rynku w 1992 roku.
  • Firma jest jednym z producentów urządzeń sanitarnych, którzy znani są na całym świecie. Cersanit produkuje płytki i różnego typu wyposażenie łazienek.
  • Cersanit działa na terenie Unii Europejskiej, Azji i Północnej Afryki, gdzie posiada 11 fabryk i zatrudnia wielu pracowników.
  • Marka Cersanit stosuje Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania i działa proekologicznie.
  • Przedsiębiorstwo Cersanit stawia duży nacisk na innowacje i rozwój technologiczny. Firma inwestuje w nowoczesne procesy produkcyjne, dbając zarówno o jakość swoich wyrobów, jak i o zrównoważone podejście do produkcji.
Cersanit
Głównym celem działalności spółki Cersanit jest dążenie do wzrostu poziomu satysfakcji klientów.