Targi Home Design 2023 – najbardziej inspirujące wydarzenie roku! - dekoportal.pl

Targi Home Design 2023 – najbardziej inspirujące wydarzenie roku!

14 Cze 2023 / Napisał  / Aktualności ze świata designu
 Targi Home Design 2023

Dziesiątki wydarzeń, setki wystawców, tysiące uczestników i zwiedzających. O czym mowa? Chodzi o Targi Home Design. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży wnętrzarskiej, a Dekoportal.pl został oficjalnym patronem medialnym nadchodzącej edycji tego ogromnego przedsięwzięcia.

O czym przeczytasz w artykule?

Targi Home Design – co to takiego?

Każdy, kto śledzi nowinki ze świata projektowania i urządzania wnętrz, z pewnością domyśla się, czym są takie wydarzenia, jak Targi Home Design. Organizatorzy przedsięwzięcia podkreślają, że jest to „płaszczyzna porozumienia pomiędzy klientami poszukującymi modnych rozwiązań dla domu, a firmami dysponującymi pełną paletą produktów wnętrzarskich, zgodnymi z aktualnymi trendami na 2023 rok”. Cóż, w takim razie nie może nas tam zabraknąć!

Podstawowym celem wydarzenia jest ułatwienie odbiorcom kontaktu z producentami, dystrybutorami i przedstawicielami wszelkich sektorów związanych z branżą wnętrzarską. Będzie więc można spotkać między innymi wystawców oferujących meble wypoczynkowe i kuchenne, artykuły wykończeniowe, podłogowe i dekoracyjne, wyposażenie łazienkowe, ale też produkty oświetleniowe czy kamieniarskie.

Czym są Targi Home Design?

 • To jedno z ważniejszych wydarzeń w świecie projektowania i urządzania wnętrz.
 • To płaszczyzna, na której klienci mogą spotkać się z przedstawicielami wielu sektorów branży wnętrzarskiej.
 • To możliwość poznania aktualnych trendów na 2023 rok.
 Targi Home Design 2023

Gdzie odbędą się Targi Home Design 2023?

Jedną z największych zalet Targów Home Design jest to, że odbędą się one aż w siedmiu dużych miastach w Polsce. To ogromne ułatwienie dla zwiedzających. Zyskają również wystawcy, którzy prezentując swoje produkty, mogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców na terenie całego kraju.

Nadchodząca edycja targów rozpocznie się w Katowicach. Następne punkty na mapie tego ogromnego wydarzenia to Bydgoszcz, Łódź, Olsztyn i Kraków. Ostatnie spotkanie odbędzie się we Wrocławiu.

Miasta, w których będą Targi Home Design 2023:

 Targi Home Design 2023

Kalendarz Targów Home Design 2023

Wystawcy często prezentują swoją ofertę podczas wszystkich spotkań zaplanowanych w ramach targów. Z tego względu harmonogram wydarzenia jest mocno rozłożony w czasie. Targi potrwają aż 10 tygodni, ale wystawy odbywać się będą jedynie w niektóre weekendy.

Pierwsze spotkanie w ramach targów zaplanowano na połowę września. Kolejne wystawy, z wyjątkiem ostatniej, będą się odbywać z tygodniowymi odstępami. Targi zakończą się dopiero w ostatni weekend listopada.

Targi Home Design 2023 – kalendarz wystaw

 • 23-24 września – Bydgoszcz
 • 7-8 października – Łódź
 • 14-15 października – Olsztyn
 • 21-22 października – Kraków
 • 25-26 listopada – Wrocław

Kto może wziąć udział w Targach Home Design?

Każdy. Na tym można zakończyć odpowiedź. Uściślijmy jednak, że targi nie są przeznaczone wyłącznie dla przedstawicieli, profesjonalistów, czy zagorzałych miłośników branży wnętrzarskiej. Są one idealnym miejscem również dla wszystkich planujących budowę, zakup lub remont domu.

Istotne jest, że Targi Home Design pozwalają na wygodne, szybkie i proste porównanie szeregu ofert i usług. Dostępność tak wielu produktów i specjalistów w jednym miejscu umożliwi podjęcie najlepszej decyzji aranżacyjnej lub zakupowej. Dodatkowo bezpośredni kontakt z przedstawicielami danej marki jest fantastyczną okazją na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, pogłębienie wiedzy, a w wielu przypadkach także na uzyskanie atrakcyjnych promocji.

Dla kogo są Targi Home Design?

 • Dla każdego, kto w jakikolwiek sposób interesuje się branżą wnętrzarską.
 • Dla producentów jest to wspaniała okazja do zaprezentowania swojej oferty.
 • Dla miłośników tematyki wnętrzarskiej jest to szansa na pogłębienie wiedzy.
 • Dla każdego, kto planuje budowę, kupno lub remont domu jest to przestrzeń, w której szybko i łatwo można porównać wiele ofert.

Czy warto uczestniczyć w Targach Home Design?

Podczas targów będziemy mogli posłuchać wielu inspirujących wykładów na temat aktualnych trendów w dziedzinie projektowania i urządzania wnętrz. Wystawy będą również niepowtarzalną okazją do podpatrzenia ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, architektonicznych i wykończeniowych. Interesującym uzupełnieniem targów będą prezentacje nowinek technologicznych z zakresu smart dom.

Oprócz ogromnej dawki wiedzy dostaniemy też wyjątkową szansę na bezpośrednią rozmowę ze specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące tematyki home design. Podczas zwiedzania kolejnych stoisk możemy również liczyć na wiele bonusów, gadżetów, promocji i niespodzianek przygotowanych przez wystawców.

Organizatorzy wydarzenia pomyśleli naprawdę o wszystkim. W trakcie zwiedzania będzie można odpocząć w kawiarni. Z kolei najmłodsi będą mogli wspaniale spędzić czas w sali kinowej lub w kąciku malucha pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów.

 • Podczas Targów Home Design można nawiązać nowe kontakty biznesowe, poszerzyć wiedzę, poznać najnowsze trendy i najciekawsze nowinki ze świata projektowania i aranżowania wnętrz, a nawet zdobyć atrakcyjne rabaty.

Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany czwartek, 15 czerwiec 2023 13:27

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.