Aktualności ze świata designu - dekoportal.pl
26 Kwi 2024 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

2024 rok to czas kilku nowości w aranżowaniu wnętrz, a także kontynuacji znanych już trendów. Lubisz wprowadzać do domu modne rozwiązania? Poznaj trendy 2024 – od inteligentnych technologii po warte uwagi kierunki urządzania.

25 Sie 2023 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Odwiedzający i wystawcy z 46 krajów Europy. Kontraktacje z różnorodną klientelą i najbardziej merytoryczna branżowa edukacja. Tak właśnie wyglądała 6. edycja Warsaw Home&Contract. Kolejna będzie jeszcze bardziej otwarta na międzynarodowy networking. Zapraszamy w dniach 7-10 listopada do Ptak Warsaw Expo.

08 Sie 2023 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Malarki polskie w historii sztuki zajmują ważne miejsce. Wiele artystek sprzed lat oraz współczesnych jest docenianych za granicami kraju, a ich dzieła są sprzedawane za ogromne kwoty. Poznaj polskie malarki, które tworzyły i tworzą polską sztukę.

23 Lip 2023 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Sztukateria ścienne jest nie tylko elementem ozdobnym, ale również znaczącym składnikiem architektonicznym. Jeśli pragniesz nadać swoim wnętrzom klasycznego, eleganckiego akcentu, sztukateria ścienne może być tym, czego szukasz. Zapraszamy do zgłębienia tajemnic tego pięknego i unikatowego elementu wykończenia wnętrz.

22 Cze 2023 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Targi InterDOM odbywają się w kilku miastach Polski. To dla wielu producentów okazja do zaprezentowania się szerszemu gronu odbiorców. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób, które chcą posłuchać fachowych dyskusji na temat budownictwa i wymienić się doświadczeniami z innymi.

14 Cze 2023 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Ddziesiątki wydarzeń, setki wystawców, tysiące uczestników i zwiedzających. O czym mowa? Chodzi o Targi Home Design. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży wnętrzarskiej, a Dekoportal.pl został oficjalnym patronem medialnym nadchodzącej edycji tego ogromnego przedsięwzięcia.

31 Paź 2022 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Za nami jedno z największych w Europie wydarzeń w branży meblarskiej. Targi Warsaw Home & Contract, których partnerem medialnym byliśmy, przeszły do historii pozostawiając ogrom niezapomnianych wrażeń i mnóstwo fantastycznych inspiracji.

05 Wrz 2022 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

W dniach 19-22 października 2022 roku w PTAK Warsaw Expo odbędą się największe w Europie biznesowe targi wnętrz. Miło nam poinformować, że odwiedzi je międzynarodowa gwiazda designu, Karim Rashid.

06 Wrz 2022 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Warsaw Home & Contract to ważne wydarzenie w branży meblarskiej. Podczas targów poznasz najnowsze trendy i zainspirujesz się do zmian. Nasz portal jest patronem medialnym tego wyjątkowego wydarzenia. Dowiedz się, co będzie się działo na tegorocznych targach Warsaw Home & Contract w dniach 19-22 października 2022 w PTAK Warsaw Expo.

28 Lip 2021 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Cyklicznie – zarówno w Polsce, jak i na świecie – odbywają się wnętrzarskie wydarzenia, na które zjeżdżają się projektanci, architekci oraz mnóstwo pasjonatów dekorowania przestrzeni. Udział w targach jest świetnym pomysłem dla osób szukających nowych partnerów biznesowych lub po prostu chcących być na bieżąco z nowinkami z branży

27 Lip 2021 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Red Dot to jedna z najważniejszych nagród w świecie designu. Marzy o niej wielu projektantów, o czym świadczą tysiące zgłoszeń w każdym roku. Dowiedz się więcej o wyróżnieniu, które nazywa się potocznie Oscarem designu.

05 Lip 2021 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Luksusowa łazienka to nie tylko to wnętrze, które ocieka złotem, a metraż przekracza przeciętne normy. Pod pojęciem luksusowych aranżacji mogą kryć się też pomieszczenia mniejsze, te o standardowej wielkości, ciasne, nieustawne, ze skosami czy te w bloku. Jeśli jesteś projektantem lub architektem i masz pomysł na taką stylizację, weź udział w konkursie „Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni”.

03 Paź 2019 / Napisał / Dział: Aktualności ze świata designu

Na Warsaw Home zaprezentują się wystawcy z całego świata. To największe w Polsce targi wnętrzarskie. W wydzielonych strefach designu będzie można podziwiać kreatywność wystawców.

27 Lip 2021 / Napisała / Dział: Aktualności ze świata designu

Jeden designerski mebel potrafi zupełnie odmienić wnętrze. Wśród wartych uwagi elementów wyposażenia znajdują się nietypowe krzesła, którymi zachwyca się cały świat. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj kilka oryginalnych mebli. Dowiedz się, kto je zaprojektował, dlaczego powstały i do jakiego wnętrza będą pasować.