Targi InterDOM – daty, wydarzenia i tematy - dekoportal.pl

Targi InterDOM – daty, wydarzenia i tematy

22 Cze 2023 / Napisał  / Aktualności ze świata designu
targi InterDOM

Targi InterDOM odbywają się w kilku miastach Polski. To dla wielu producentów okazja do zaprezentowania się szerszemu gronu odbiorców. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób, które chcą posłuchać fachowych dyskusji na temat budownictwa i wymienić się doświadczeniami z innymi.

O czym przeczytasz w artykule?

Targi InterDOM – ważne wydarzenie w branży budowlanej

Targi InterDOM powstały z myślą o osobach, które interesują się budownictwem, nieruchomościami i aranżowaniem wnętrz. W czasie nadchodzącej edycji producenci, deweloperzy i dystrybutorzy zaprezentują swoje oferty w kilku miastach w Polsce.

Na targach pomysły przedstawiają również firmy budujące domy w różnych technologiach. Wśród wystawców możesz znaleźć architektów, projektantów wnętrz, producentów mebli. Będzie to okazja do przyjrzenia się ich propozycjom z bliska, ale to nie wszystko. Targi to również fachowe dyskusje, wymiana doświadczeń i konferencje.

Podczas wyjątkowego wydarzenia zdobędziesz wiedzę dotyczącą aktualnych tematów związanych z budownictwem mieszkaniowym. Dowiesz się, jakie są główne założenia kredytu hipotecznego 2% i jakie są jego zalety. Posłuchasz na temat fotowoltaiki oraz pomp ciepła, a także sposobów na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie.

Udział w targach będzie okazją do zwiększenia wiedzy na temat popularnych stylów urządzania wnętrz. Wykłady dotyczące stylu japandi i skandynawskiego, a także zastosowania fototapet w pomieszczeniach to nie tylko suche fakty, lecz także garść inspiracji.

Podczas targów będą wręczane nagrody w kilku kategoriach. Na wydarzeniu zostaną docenieni między innymi architekci czy deweloperzy.

Targi InterDOM – dlaczego warto się wybrać?

  • Na tym ważnym wydarzeniu swoje oferty przedstawiają producenci, deweloperzy i dystrybutorzy.
  • Na targach odbywają się panele dyskusyjne dotyczące budownictwa mieszkaniowego.
  • Dowiesz się więcej o wielu kwestiach związanych z nieruchomościami, na przykład kredytach hipotecznych, stylach aranżacyjnych czy fotowoltaice.

Kiedy odbędą się targi InterDOM?

Targi InterDOM odbywają się w kilku miastach Polski: Krakowie, Bydgoszczy, Łodzi, Olsztynie. Stolica Małopolski czeka na osoby zainteresowane tematyką nieruchomości w dniach 21–22 października 2023 w krakowskiej Tauron Arenie. Bydgoszcz zaprasza na targi InterDOM w dniach 23–24 września w hali sportowo-widowiskowej Immobile Łuczniczka. W centralnej Polsce, w Łodzi wydarzenie odbędzie się 15–17 marca 2024 roku.

W marcu 2023 dobiegła końca edycja Targów InterDOM w Łodzi w Hali Expo. W imprezie wzięło udział kilkuset wystawców i aż kilkanaście tysięcy odwiedzających. Jako dekoportal.pl wierzymy, że najbliższe wydarzenia będą cieszyć się tak samo dużym zainteresowaniem, dlatego z radością objęliśmy targi InterDOM patronatem medialnym.

  • Targi InterDOM odbędą się we wrześniu i październiku 2023 oraz marcu 2024 w różnych miastach Polski.
 targi InterDOM

Zakres tematyczny targów InterDOM

Organizatorzy targów InterDOM zadbali o zróżnicowany zakres tematyczny wydarzenia. Podczas fachowych dyskusji i konferencji zostanie poruszona tematyka nieruchomości inwestycyjnych z rynku pierwotnego i wtórnego. Dowiesz się więcej na temat różnych technik budowlanych. Nie zabraknie pokazów sprzętu budowlanego i narzędzi. Poruszone zostaną ważne dla środowiska tematy związane z alternatywnymi źródłami energii.

Podczas wydarzenia znajdą coś dla siebie również osoby poszukujące ciekawych materiałów wykończeniowych. Mnóstwo inspiracji czeka na tych, którzy planują remont. Jeśli przed Tobą zmiana aranżacji, przyjrzysz się propozycjom farb, elementów dekoracyjnych czy mebli.

  • Na targach InterDOM znajdzie coś dla siebie każda osoba zainteresowana nieruchomościami i planująca remont. Szeroki zakres tematyczny obejmuje między innymi inwestowanie, różne techniki budowlane czy alternatywne źródła energii.
dom

Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany czwartek, 22 czerwiec 2023 12:01

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.