Postaw na naturę i wybierz rolety bambusowe! - dekoportal.pl

Postaw na naturę i wybierz rolety bambusowe!

04 Kwi 2023 / Napisał  / Porady
 rolety bambusowe

Bambus od wieków był powszechnie stosowany w całej Azji, jednak dopiero niedawno zyskał uznanie w innych częściach świata. Lekki i mocny materiał może być powodem, dla którego rolety bambusowe stały się bardziej popularne. Dlaczego warto wybrać rolety bambusowe? Rolety bambusowe mogą wzmocnić światło i dodać wymiar do pokoju, a jednocześnie zapewniają te same funkcje, co tradycyjne żaluzje. Prostota rolet bambusowych sprawia, że są one łatwe w utrzymaniu, montażu i czyszczeniu. Co więcej, ich naturalny element dobrze komponuje się z większością wystrojów, od tych w stylu bohemy po modne.


Rolety bambusowe – trwałość i naturalność

Bambus sam w sobie jest w stanie wytrzymać długotrwałe działanie promieni słonecznych, dzięki czemu rolety bambusowe są niezwykle trwałe. Sprężysty materiał bambusa sprawia, że jest to doskonały wybór zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Jeśli zdecydujesz się użyć bambusowych osłon okiennych na zewnętrzne patio, upewnij się, że materiał bambusowy jest zmieszany z odpornymi na warunki atmosferyczne komponentami, a nie z naturalnym włóknem. Jak zauważają przedstawiciele firmy sprzedającej, montującej i serwisującej rolety w Krakowie i okolicach – Roltkrak, wybór bambusowych osłon okiennych na patio to świetny sposób na cieszenie się światłem słonecznym, a jednocześnie utrzymanie mebli na patio przed blaknięciem. Jeśli nie wystarczyło, że żaluzje bambusowe oferują tak wiele wszechstronności zarówno w zakresie estetyki, jak i funkcjonalności, możesz dodać ten niesamowity materiał do swojej listy produktów przyjaznych środowisku.


Bambus i jego właściwości

Bambus jest jedną z najbardziej zrównoważonych upraw na świecie; nie wymaga nawożenia, pestycydów, a ta niesamowita roślina jest samoregenerująca, co oznacza, że nie wymaga ponownego sadzenia po jej zebraniu. Żaluzje to także opłacalny i stylowy sposób na dodanie izolacji do domu. Ze względu na swój naturalny kolor, teksturę i wszechstronność projektową, rolety z drewna tkanego naprawdę stają się częścią każdego wystroju. Rolety bambusowe oferują mnóstwo opcji dekoracyjnych, pozwalając Ci naprawdę dostosować każdy szczegół.


Naturalne elementy w Twoim domu

Naturalne elementy bambusa sprawiają, że jest on doskonałym materiałem do wykorzystania w produkcji osłon okiennych. Jest zwodniczo trwały (może wyglądać na delikatny, ale jest zaskakująco odporny). W swoim naturalnym środowisku jest odporny na działanie promieni słonecznych przez dłuższy czas. Nadaje naturalny wygląd każdemu pomieszczeniu bez konieczności stosowania żywych roślin, które wymagają stałej opieki. Rolety bambusowe to tylko jedna z wielu opcji, ale oferują one unikalne kombinacje cech, których nie można znaleźć w innych liniach produktów.

Wsparcia merytorycznego dla artykułu udzieliła firma Roltkrak z Krakowa, prowadząca usługi sprzedaży, montażu i serwisu rolet.

Artykuł sponsorowany


Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 04 kwiecień 2023 09:17

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.