Hansgrohe - dekoportal.pl

Hansgrohe

21 Lip 2021 /
 hansgrohe
Przedsiębiorstwo tworzy produkty do łazienki, szczególnie baterie umywalkowe i prysznice.

Historia marki rozpoczyna się w 1901 roku, a zapoczątkował ją Hans Grohe. Przedsiębiorstwo zaczynało jako niewielka manufaktura metalowych wyrobów w Schwarzwaldzie – tworzono między innymi patelnie, części do zegarków oraz blaszane prysznice. W firmie pracowały niegdyś 3 osoby, a dzisiaj zatrudnionych jest prawie 5000 pracowników.

W historii marki ważny jest rok 1953 rok – właśni wtedy założyciel firmy wynalazł drążek prysznicowy, który pozwolił zamontować głowicę na dowolnej wysokości. Drążek nazywał się Unica i do dzisiaj sprzedawane są modele z linii o takiej samej nazwie. W 1987 roku Hansgrohe wymyśliło główkę prysznicową Mistral Eco, która oszczędzała wodę.

Hansgrohe to niekwestionowany lider branży sanitarnej i pionier innowacyjnych rozwiązań. Dzisiaj przedsiębiorstwo dostarcza swoje wyroby do ponad 140 krajów, a produkuje w Niemczech, Chinach, Francji i USA.

Historia marki Hansgrohe:

 • Markę założył Hans Grohe w 1901 roku.
 • Początkowo trzyosobowa firma zajmowała się metalowymi wyrobami.
 • W 1953 roku założyciel wynalazł drążek prysznicowy Unica, dzięki któremu można zamontować głowicę na dowolnej wysokości.
 • Obecnie w firmie pracuje niemal 5000 osób, a jej produkty trafiają do 140 krajów.
 hansgrohe
Hansgrohe to niekwestionowany lider branży sanitarnej i pionier innowacyjnych rozwiązań.

 hansgrohe
Produkty od Hansgrohe są wytrzymałe, dlatego wystarczają na wiele lat.

Jak marka Hansgrohe dba o środowisko naturalne?

Hansgrohe poważnie podchodzi do odpowiedzialności za środowisko naturalne. Przedsiębiorstwo stosuje wiele rozwiązań, które pozwalają dbać o przyrodę. Jeśli tylko jest to możliwe, marka wprowadza do zakładów produkcyjnych technologie oszczędzające wodę i energię. Ważna jest również jakość wyrobów. Produkty od Hansgrohe są wytrzymałe, dlatego wystarczają na wiele lat. Dzięki temu nie trzeba ich szybko wymieniać, co przekłada się na ograniczenie zakupów, które jest jednym z najważniejszych zadań w walce o środowisko. Marka produkuje wyroby pozwalające oszczędzać wodę oraz energię. Wiele spośród produktów przedsiębiorstwa jest wyposażonych w technologię EcoSmart, która pozwala zużywać o 60% mniej wody bez rezygnacji z komfortu. W prysznicach jest to możliwe dzięki zastosowaniu pomysłowego ogranicznika przepływu, specjalnych dysz strumieniowych, a także za sprawą zmieszania wody z powietrzem. Przedsiębiorstwo dba nie tylko o ekologię, lecz także pracowników, zapewniając im bezpieczeństwo w miejscu pracy.

W jaki sposób marka Hansgrohe dba o środowisko naturalne?

 • Marka w zakładach produkcyjnych wprowadza technologie, które oszczędzają energię i wodę.
 • Firma dba o wysoką jakość produktów, dlatego nie trzeba ich często wymieniać.
 • Przedsiębiorstwo produkuje wyroby, które umożliwiają oszczędzanie wody i energii.
 • Hansgrohe stosuje w produktach technologię EcoSmart, która pozwala zużyć 60% mniej wody bez rezygnacji z wygody podczas prysznica czy mycia rąk.
 • Firma dba również o pracowników, gwarantując im bezpieczeństwo w miejscu pracy.
 hansgrohe
Przedsiębiorstwo produkuje wyroby, które umożliwiają oszczędzanie wody i energii.

 hansgrohe
Marka Hansgrohe kieruje się czterowymiarowym pojęciem jakości.

Najważniejsze zasady marki Hansgrohe

Marka Hansgrohe kieruje się czterowymiarowym pojęciem jakości. Co to oznacza? Definicja jakości według Hansgrohe opiera się na czterech filarach. Są to: jakość produktu, jakość wzornictwa, jakość produkcji oraz jakość serwisu. Wyroby przedsiębiorstwa są wytrzymałe, dlatego można cieszyć się nimi przez wiele lat. Są również łatwe w montażu, a dodatkowo przyjemne w obsłudze. Dla marki Hansgrohe ważne jest ponadczasowe wzornictwo – dzięki temu wyroby nie nudzą się przez wiele lat. Kolejna wartość przedsiębiorstwa to jakość produkcji, która musi odbywać się z poszanowaniem dla środowiska naturalnego i dla pracowników. W procesie produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały oraz zaawansowane technologie, co gwarantuje precyzję wykonania. Ostatnią zasadą jest jakość serwisu – przedsiębiorstwo dba o to, żeby pracownicy byli świetnie przeszkoleni i potrafili odpowiadać na pytania nurtujące klientów.

Czterowymiarowe pojęcie jakości według Hansgrohe:

 • Jakość produktu – ma być wytrzymały, łatwy w montażu i przyjemny w obsłudze.
 • Jakość wzornictwa – powinno być ponadczasowe, żeby nigdy się nie nudziło.
 • Jakość produkcji – proces ma odbywać się z poszanowaniem pracowników oraz środowiska.
 • Jakość serwisu – klienci mogą zawsze skorzystać z porad przeszkolonych pracowników.
 hansgrohe
W procesie produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały oraz zaawansowane technologie.

 hansgrohe
Wyroby przedsiębiorstwa z ponad stuletnią historią są ekologiczne, łatwe w użytkowaniu oraz bezproblemowe w utrzymaniu w czystości.

Odkryj technologie stosowane przez Hansgrohe

Marka Hansgrohe nieustannie się rozwija, oferując klientom produkty wyposażone w innowacyjne technologie. Wyroby przedsiębiorstwa z ponad stuletnią historią są ekologiczne, łatwe w użytkowaniu oraz bezproblemowe w utrzymaniu w czystości. Jedną z wartych uwagi technologii jest CoolStart, która ułatwia oszczędzanie ciepłej wody. Kiedy uchwyt jest ustawiony w pozycji środkowej, z wylewki płynie wyłącznie zimna woda. W przypadku standardowych baterii od razu – często niepotrzebnie – rozpoczyna się proces podgrzewania wody. Ciepła woda nie jest przecież potrzebna podczas napełniania czajnika, więc po co ją marnować? Kolejna technologia odpowiadająca za zmniejszenie zużycia wody to AirPower. Powietrze mieszane jest z wodą, dzięki czemu krople są obfitsze, przyjemniejsze dla skóry, a jednocześnie dochodzi do zmniejszenia zużycia wody.

Przedsiębiorstwo dba o bezpieczeństwo najmłodszych przy pomocy technologii CoolContact – dzięki niej powierzchnia termostatu zawsze pozostaje zimna i bezpieczna dla rączek Twojej pociechy. Na uwagę zasługuje QuickClean – polega na wykorzystaniu powłoki silikonowej, z której wszystkie zabrudzenia schodzą znacznie łatwiej. Powierzchni perlatora czy dysz strumieniowych nie trzeba szorować, a wystarczy je przetrzeć. Marka Hansgrohe dba o wygodę w kuchni, tworząc bardzo wysokie baterie. Dzięki nim napełnianie dużych naczyń staje się znacznie łatwiejsze, zwłaszcza jeśli wylewka jest wyjmowana.

Jakie technologie stosuje Hansgrohe?

 • CoolStart – kiedy uchwyt pozostaje w pozycji środkowej, leci zimna woda. Nie rozpoczyna się proces podgrzewania, dzięki czemu można zmniejszyć zużycie ciepłej wody.
 • AirPower – powietrze jest mieszane z wodą, dzięki czemu strumień wydaje się większy, a tak naprawdę zużycie wody ulega zredukowaniu.
 • CoolContact – dzięki tej technologii powierzchnia termostatu zostaje zimna, co zapewnia bezpieczeństwo dzieciom.
 • QuickClean – zapewnia łatwe czyszczenie armatury.
 czym obsadzić taras
Historia marki rozpoczyna się w 1901 roku, a zapoczątkował ją Hans Grohe.

 hansgrohe
Firma produkuje również akcesoria.

 hansgrohe
Hansgrohe stosuje w produktach technologię EcoSmart, która pozwala zużyć 60%.

Poznaj produkty marki Hansgrohe

Marka Hansgrohe zajmuje się przede wszystkim produkcją pryszniców oraz baterii umywalkowych. Firma produkuje również akcesoria, wśród których znaleźć można między innymi wieszaki na ręczniki, uchwyty na papier, mydelniczkę czy kubek do mycia zębów. W ofercie producenta nie brakuje armatury do kuchni. W asortymencie dostępne są między innymi zlewy, na przykład w wersji z ociekaczem. Przedsiębiorstwo tworzy też akcesoria do kuchni, na przykład deski do krojenia oraz wielofunkcyjne sito. Produkty marki Hansgrohe są ponadczasowe – pozwalają urządzić wnętrze eleganckie, ale pasują też do nowoczesnej, minimalistycznej przestrzeni.

Produkty marki Hansgrohe:

 • Przedsiębiorstwo tworzy produkty do łazienki, szczególnie baterie umywalkowe i prysznice.
 • Marka zajmuje się też akcesoriami, na przykład uchwytami na papier.
 • Firma produkuje również elementy wyposażenia kuchni, na przykład zlewy.
 • Produkty Hansgrohe są uniwersalne – pasują do wnętrz minimalistycznych, eleganckich i nowoczesnych.
 hansgrohe
Produkty Hansgrohe są uniwersalne – pasują do wnętrz minimalistycznych, eleganckich i nowoczesnych.


Artykuły powiązane