Paweł Garus & Jerzy Woźniak - dekoportal.pl

Paweł Garus & Jerzy Woźniak

11 Kwi 2019 / Napisał  / Specjaliści
jerzy woźniak architekt, paweł garus architekt, paweł garus realizacje, jerzy woźniak realizacje
Projekt Opera Software fot. mode:lina™

Paweł Garus ukończył studia na Wydziale Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, jako absolwent kierunku Architektura i Urbanistyka. Został uhonorowany nagrodą Grand Prix na XXX Edycji Konkursu im. Marii Dokowicz za najlepszy projekt dyplomowy „Pawilon Wody” Akademii Sztuk Pięknych w 2011 roku, co zapoczątkowało serię nominacji, nagród i wyróżnień w jego karierze w różnych konkursach architektonicznych.

Jerzy Woźniak studiował Architekturę i Urbanistykę na Wydziale Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz na ArtEz w Enschede w Holandii. W trakcie studiów brał udział w licznych konkursach architektonicznych, gdzie zdobył między innymi wyróżnienie za projekt Targi Przyszłości organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w 2005. Dwa lata z rzędu (2006-2007) odbywał wakacyjne praktyki zawodowe w biurze architektonicznym IISSAB w Helsingborgu w Szwecji. 

Niezwykły duet wizjonerski i twórcy pracowni architektonicznej mode:lina™, rozpoczęli działalność w 2009 r. w Poznaniu. Wspólnicy założyciele wcześniej byli członkami studia LiongLie/123DV w Rotterdamie, co znacząco wpłynęło na ukształtowanie własnego stylu i sposobu pracy twórców. Obecnie zespół zrzesza wybitnych architektów i projektantów, których praca składa się na imponujący dorobek artystyczny w Polsce i na arenie międzynarodowej. Od początków działalności pracowni projekty architektoniczne są nagradzane. Tylko w ostatnich latach twórców wyróżniono ostatnio między innymi za Najlepsze Wnętrze Handlowo-Usługowe w Polsce dla wnętrza salonu INEA w Poznaniu według Property Design Award 2019, Nagrodą OFFICE SUPERSTAR 2018 w kategorii Najlepsze Biuro we Wrocławiu za projekt Droids On Roids, za projekt przestrzeni biurowych dla Opera Software Wrocław ICONIC Awards 2017 (Winner), a także w konkursie projektowym LAMBORGHINI ROAD MONUMENT.Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.