Weź udział w konkursie „Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni” – sprawdź szczegóły! - dekoportal.pl

Weź udział w konkursie „Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni” – sprawdź szczegóły!

05 Lip 2021 / Napisał  / Aktualności ze świata designu

Luksusowa łazienka to nie tylko to wnętrze, które ocieka złotem, a metraż przekracza przeciętne normy. Pod pojęciem luksusowych aranżacji mogą kryć się też pomieszczenia mniejsze, te o standardowej wielkości, ciasne, nieustawne, ze skosami czy te w bloku. Jeśli jesteś projektantem lub architektem i masz pomysł na taką stylizację, weź udział w konkursie „Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni”.

O co chodzi w konkursie Axor?

Tematem konkursu „Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni” jest zaprojektowanie łazienki z wykorzystaniem rozwiązań Axor z linii Axor One. To seria, której znakiem rozpoznawczym jest minimalizm. W jej skład wchodzą panele, baterie i moduły termostatyczne, które nie dość, że będą stanowić dekorację przestrzeni, to też podniosą funkcjonalność aranżacji.

Projekt łazienki, który będzie brał udział w konkursie, musi być zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny oraz powinien obejmować wszystkie strefy wnętrza. Chodzi o zaaranżowanie zarówno części z umywalką, jak i prysznicem/wanną czy przestrzenią do przechowywania akcesoriów.

Kto może wziąć udział?

W konkursie Axor mogą wziąć udział architekci, projektanci i absolwenci uczelni, kursów czy szkół związanych z tematyką aranżacji wnętrz. Zgłoszenia mogą nadsyłać pojedyncze osoby lub grupy liczące do 3 osób.

Jakie przewidziano nagrody?

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Za zajęcie I miejsca organizatorzy przewidzieli aż 10 000 zł, sesję fotograficzną, a także konsultacje wizerunkowe i promocję w mediach. Jury przyzna także dwa wyróżnienia.

Do kiedy można przesyłać projekty?

Zgłoszenia można przesyłać od 5 lipca 2021 roku do 12 listopada 2021 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 listopada 2021 r.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie konkursu „Axor. Luksus nie wymaga przestrzeni”.


Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany piątek, 16 lipiec 2021 15:12
komentarz /( 1 )
  • QWERTY
    QWERTY

    środa, 08 czerwiec 2022 09:43

    polecam produkty Axor całym serem. jestem wiernym fanem od wielu lat

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.