Biuro - dekoportal.pl
17 Paź 2023 / Napisał / Dział: Porady

Wybór odpowiednich mebli do biura to zadanie, które może wydawać się skomplikowane, ale jest niezwykle istotne dla efektywności i komfortu pracy. W artykule podzielimy się z Wami najważniejszymi informacjami.

12 Paź 2023 / Napisał / Dział: Porady

W dzisiejszym szybkim tempie życia wciąż dążymy do osiągnięcia równowagi między pracą a życiem prywatnym, starając się zarówno osiągnąć sukces zawodowy, jak i cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Te cele wcale nie muszą się wykluczać, a w ich osiągnięciu pomoże odpowiednia organizacja miejsca pracy.

31 Sie 2023 / Napisał / Dział: Porady

Przyjazne warunki pracy to istotny czynnik wpływający na wydajność i zadowolenie pracowników. W przypadku pracowników biurowych duży wpływ na ich komfort podczas pracy mają odpowiednie meble biurowe - przede wszystkim ergonomiczne biurko i wygodny fotel. Na co jeszcze zwrócić uwagę kupując meble biurowe dla pracowników? Jakie wyposażenie jest niezbędne, aby stworzyć wygodną przestrzeń biurową? Jeśli również szukasz odpowiedzi na te pytania, koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

25 Kwi 2023 / Napisał / Dział: Porady

Wybierając fotel do biura, należy mieć na względzie zarówno względy estetyczne, jak i funkcjonalność mebla. Gabinet prezesa czy dyrektora jest swego rodzaju wizytówką firmy, miejscem, w którym przeprowadzane są rozmowy rekrutacyjne, negocjacje biznesowe czy spotkania z klientami.

29 Mar 2023 / Napisał / Dział: Porady

Tematem, którego w żaden sposób nie można bagatelizować, jest segregacja śmieci w biurze. Dzięki niej można nie tylko kształtować wizerunek firmy jako podmiotu dbającego o środowisko naturalne, ale także – utrzymywać czystość w pomieszczeniach biurowych.

17 Sie 2022 / Napisał / Dział: Porady

Osoby, dla których gry komputerowe to pasja i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu przykładają sporą uwagę do tego, aby grało im się wygodnie i komfortowo. Jednym z elementów, które trzeba wziąć pod uwagę spędzając sporo czasu przed komputerem jest odpowiedni fotel. Jakie modele foteli sprawdzą się tu najlepiej?

23 Sty 2020 / Napisała / Dział: Porady

Odpowiednie krzesło do biurka zapobiegnie bólowi pleców. Właściwie dopasowany mebel pozwoli Ci komfortowo pracować przez wiele godzin. Przeczytaj nasz artykuł, żeby dowiedzieć się, jakie krzesło do biurka wybrać. Podpowiadamy najlepsze rozwiązania zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

22 Maj 2019 / Napisała / Dział: Porady

Praca z domu stanie się znacznie łatwiejsza, jeśli wydzielisz przestrzeń przeznaczoną wyłącznie na zawodowe obowiązki. Gabinet zaaranżuj w oddzielnym pomieszczeniu – to pomoże Ci się skoncentrować i odciąć od zajęć domowych. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co zrobić, żeby domowe biuro było funkcjonalne i estetyczne. Podpowiadamy, jakie wyposażenie oraz akcesoria są niezbędne.

25 Kwi 2019 / Napisał / Dział: Porady

Z roku na rok coraz więcej pracy przenosimy do domu — czy to prowadząc własną firmę i przyjmując klientów w domowym gabinecie, czy też pracując zdalnie w zacisznym kącie własnego salonu - organizując sobie biuro w domu, warto jednak pamiętać, że nie zawsze musi ono oznaczać potrzebę wydzielenia osobnego pokoju. Wszystko zależy do tego, jaki jest charakter wykonywanej przez nas pracy.

20 Kwi 2019 / Napisała / Dział: Porady

Wygodne, przestronne, estetyczne, dobrze zorganizowane biurko nie musi tylko wyglądać do nas z idealnych, internetowych zdjęć. Może też po prostu stać u nas w pokoju. Zawsze uporządkowane, czyste i zachęcające do pracy. I nawet jeśli przydarzy nam się całonocna praca i biurko rano będzie wyglądało jak po przejściu tornado, wystarczy kilka sprytnych sposobów na to, by w ciągu paru minut znów zachęcało do dalszej pracy.

10 Mar 2019 / Napisał / Dział: Porady

Praca w systemie home office jest pod wieloma względami wygodna, jednak jak to zwykle bywa, ma też swoje minusy. Największym z nich jest chyba trudność, z jaką przychodzi nam rozdzielenie życia domowego od pracy. Jak ustalić nieprzekraczalną granicę, która pomoże nam skupić się na pracy, byśmy zaraz potem, bez wyrzutów sumienia, mogli stawić czoła zajęciom domowym?

07 Gru 2018 / Napisała / Dział: Porady

Praca zdalna wydaje się marzeniem każdego, kto „na etacie” spędza osiem godzin dziennie. Ta samodzielność w określaniu tego, co i kiedy będzie robił freelancer, odnosi się także do tworzenia warunków, które sprzyjają koncentracji i pomagają w wypełnianiu obowiązków.