Programy o aranżacji ogrodów, wnętrz, które musisz znać - dekoportal.pl

Programy o aranżacji ogrodów, wnętrz, które musisz znać

24 Sie 2022 / Napisał  / Inne wnętrza
 programy o aranżacji ogrodow,wnętrz

 

Programy o aranżacji ogrodów oraz wnętrz to dobre źródła inspiracji, które mogą dać wiele pomysłów, jak urządzić przestrzeń w domu lub przed nim. Poniżej prezentujemy listę pozycji, które naszym zdaniem musisz znać!


Program o aranżacji wnętrz “Domowe rewolucje”

Dorota Szelągowska w każdym odcinku swojego programu remontuje mieszkanie innej osoby. Projektantka wnętrz potrafi odmienić oblicze nawet najbardziej zaniedbanych przestrzeni, łączy w sobie fantazję i pragmatyczność. Jest w stanie zagospodarować w ciekawy sposób nawet małe mieszkania.

Uroku „Domowym Rewolucjom” dodaje fakt, że uczestnicy programu są do niego zgłaszani anonimowo przez swoich bliskich lub przyjaciół. Sprawia to, że w żadnym odcinku nie brakuje elementu zaskoczenia, który przyciąga do tego formatu wiele tysięcy widzów.

Inne, ciekawe programy o aranżacji ogrodów, wnętrz w Player zobaczysz za niewielką opłatą, zyskując przy tym dostęp nie tylko do produkcji z udziałem Doroty Szelągowskiej, ale do pełnej biblioteki wnętrzarskich treści.


Program o remontach mieszkań “Zgłoś remont”

Znany architekt i projektant wnętrz Krzysztof Miruć w każdym odcinku swojego programu nadaje nowy charakter mieszkaniom swoich klientów. Na początku prowadzący wraz z rodziną, której dom wyremontuje dostosowuje swój pomysł do oczekiwań klientów i do dostępnego budżetu.

Następnie Krzysztof Miruć wraz ze swoją ekipą rozpoczyna remont, którego efekt finalny widz poznaje pod koniec odcinka. Ciekawym aspektem tego programu jest to, że oprócz mieszkań znany architekt remontuje również gabinety, biura, a nawet sklepu.


Program o ogrodach “Nowa Maja w ogrodzie”

Znana polska dziennikarka Maja Popielarska powraca ze swoim kultowym formatem w nowej odsłonie. Prowadząca w każdym 20-minutowym odcinku swojego programu odwiedza ogrody, które wyróżniają się różnorodną roślinnością, zastosowaniem ciekawych nowinek technicznych oraz urokliwym otoczeniem.

Oprócz tego stałym elementem cieszącego się od lat popularnością wśród fanów ogrodnictwa formatu są praktyczne porady Mai Popielarskiej dotyczące aranżacji ogrodów, roślin i rozwiązań, które sprawią, że każdy ogród będzie prezentował się okazale.

Ciepła osobowość prowadzącej połączona z jej praktyczną wiedzą sprawia, że programy ogrodnicze z jej udziałem cieszą się niezmienną popularnością już od prawie 20 lat.


Program o ogrodach “Japońskie ogrody Monty’ego Dona”

Znany brytyjski ogrodnik Monty Don wybiera się w podróż do Japonii, gdzie poznaje tamtejsze zasady projektowania i doboru roślin w ogrodach. Charyzmatyczny prowadzący odwiedza najbardziej znane ogrody w „Kraju Kwitnącej Wiśni” i w ciekawy sposób ukazuje, jak bardzo oryginalny własny styl aranżacji zielonych przestrzeni wypracowali Japończycy i jak kulturowo od nas różni się ten fascynujący kraj.

Monty Don promuje swoim nazwiskiem również inne programy z tej serii. Odwiedza m.in. Francję oraz Stany Zjednoczone. Wszystkie odcinki dostępne są do obejrzenia w Playerze.

 

Materiał sponsorowany


Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 październik 2022 14:17
komentarz /( 1 )
  • Elka
    Elka

    poniedziałek, 29 sierpień 2022 11:33

    oglądam program Mai i go uwielbiam! niezwykle inspirujący

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.