Rzeczy sezonowe – co zrobić z nimi, gdy sezon się skończy? - dekoportal.pl

Rzeczy sezonowe – co zrobić z nimi, gdy sezon się skończy?

04 Cze 2022 / Napisał  / Inne wnętrza
rzeczy sezonowe dekoportal

Lubisz jeździć całą rodziną zimą na nartach i podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy? Czerpiesz radość z długich wycieczek rowerowych, które można połączyć z piknikiem? Uwielbiasz dekorowanie wnętrza zgodnie z porą roku czy zbliżającymi się świętami? Jeśli tak, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że problem pojawia się w momencie, kiedy kończy się sezon na narty, a ekwipunek dla całej rodziny musisz upchnąć w niewielkim mieszkaniu. Również wtedy, kiedy musimy przechować rower razem z kaskami i innymi akcesoriami przez całą zimę. A także, kiedy święta się kończą a choinka i całe pudła bombek i światełek musimy gdzieś ulokować. Wtedy pojawia się pytanie - gdzie te wszystkie rzeczy trzymać?

Pojemność szafy ma swoje granice. Nawet bardzo dobrze przemyślane mieszkanie uwzględniające maksymalne wykorzystanie przestrzeni może okazać się niewystarczające do przechowania wszystkich rzeczy sezonowych. Z pomocą przychodzą wtedy boksy samoobsługowe. Less Mess Storage (https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/) to firma, która zajmuje się najmem boksów self storage. Jest to świetna alternatywa dla każdego, kto zastanawia się, gdzie bezpiecznie i bezstresowo przechować swoje rzeczy.

Hotel dla rzeczy sezonowych w zasięgu ręki

Rower, narty czy ozdoby świąteczne to tylko jedne z wielu rzeczy sezonowych, na które musimy wygospodarować miejsce. Część osób decyduje się na przechowywanie takich przedmiotów w komórce w bloku czy kamienicy. Jest to jakieś rozwiązanie, natomiast często jest to opcja, która pozostawia wiele do życzenia w kwestii bezpieczeństwa. Dodatkowo panujące w takich komórkach czy piwnicach warunki często również nie są odpowiednie dla przechowywanych przedmiotów. Mogą wpływać na ich niszczenie. Alternatywą może być boks self storage. Jest to doskonała propozycja, która uwzględnia potrzeby społeczeństwa. Całodobowy monitoring, indywidualny kod, system kontroli dostępu oraz prywatna kłódka dają poczucie bezpieczeństwa przechowywania przedmiotów.

Komórki do wynajęcia – magazynowanie rzeczy na wysokim poziomie

Bez względu na to, czy potrzebujesz małej przestrzeni na przechowanie kilku pudeł z rzeczami sezonowymi czy dużego pomieszczenia - boksy magazynowe będą dobrym wyborem. Szeroki wybór metrażu pozwala dopasować go indywidualnie do swoich potrzeb. Wysoki poziom elastyczności umowy oraz możliwość dostępu do wynajmowanego boksu 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu daje dużo możliwości.

Ceny self storage

Cena najmu uzależniona jest od kilku czynników - między innymi lokalizacji, wielkości pomieszczenia, okresu najmu. Cennik każdego z dostępnych pomieszczeń znajdziesz na stronie Less Mess Storage po wybraniu dogodnej lokalizacji i wielkości pomieszczenia. Tam też możesz od razu dokonać bezpłatnej rezerwacji online.

Boksy magazynowe w Krakowie

Usługi Less Mess Storage dostępne są również w malowniczym Krakowie. Europejska Stolica Kultury nie odstaje od wysokorozwiniętych krajów i dzięki Less Mess Storage daje możliwość przechowywania Twoich przedmiotów na najwyższym, światowym poziomie. W Krakowie znajdują się dwa obiekty, w których możesz wynająć boks samoobsługowy. Pierwszy znajduje się przy w Kryspinowie 483 a drugi przy ul. Willowej 99 w Modlniczce. Możesz wybrać lokalizację, która najbardziej Ci odpowiada.

Przedmioty sezonowe często stanowią niemałe wyzwanie w kwestii przechowywania. Dlatego idąc śladami Ameryki, w której najem samoobsługowych boksów jest czymś codziennym, warto rozważyć tą opcję.

Materiał zewnętrznyOceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 22 sierpień 2023 10:31
komentarz /( 1 )
  • Jurek
    Jurek

    wtorek, 28 czerwiec 2022 10:21

    my pakujemy w pudła i potem to leży na strychu. Czas pomyśleć wlaśnie o czymś takim - ile miejsca się w domu zrobi!

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.