Mateusz D. Tański - dekoportal.pl

Mateusz D. Tański

12 Kwi 2019 / Napisał  / Specjaliści
mateusz tański design, mateusz tański architekt, mateusz tański realizacje
MTA Projekt apartamentu w Zamościu

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Dysponuje uprawnieniami do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Doświadczenie zdobywał w nowojorskiej pracowni Asymptote Architecture prowadzonej przez Haniego Rashida i Lise Anne Couture oraz we francuskiej pracowni Valode et Pistre architectes, będącej jedną ze 100 największych firm projektowych na świecie. Przed założeniem własnej pracowni Mateusz Tański & Associates prowadził wraz z Piotrem Michalewiczem biuro Michalewicz Tański Architekci.

Mateusz Tański jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach. Twórca został wyróżniony w kategorii TOP 15 najlepszych architektów przed czterdziestką według Propertydesign.pl, CEE Retail Real Estate Awards 2013 za Najważniejszy Projekt 2013, czy pierwszą nagrodą w konkursie Cersanitech organizowanym przez Cersanit S.A. w Warszawie, a także za najpiękniejszy hotel współczesnej Polski – Baltic Palace Hotel Pobierowo wg CULTURE.PL.

Mateusz Tański & Associates jest warszawską pracownią projektową, w której powstają dzieła w dziedzinie urbanistyki, infrastruktury oraz architektury w różnej skali i na różnych poziomach złożoności. Jakość działań twórców określa zaawansowana technologia, wiedza, zaangażowanie oraz emocje, które odróżniają architekturę od budownictwa.Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.