Certyfikowany sufit napinany w Warszawie – czy to możliwe? - dekoportal.pl

Certyfikowany sufit napinany w Warszawie – czy to możliwe?

29 Wrz 2022 / Napisał  / Inne wnętrza
sufit napinany

Mieszkasz w Warszawie i chcesz zamontować w swoim mieszkaniu lub domu sufit napinany? Przede wszystkim zwróć uwagę, czy dany zleceniobiorca posiada certyfikaty jakości. Dokumenty te pozwalają upewnić się, że mamy do czynienia z firmą stosującą atestowane materiały i dbającą o bezpieczeństwo oraz trwałość sufitów.

Sufit napinany to specjalne pokrycie sufitowe wykonane z folii PVC napinanej w procesie podgrzania. Rozpina się go na aluminiowych profilach, przez co tworzy idealnie gładką powierzchnię. Liczne zalety sufitów napinanych sprawiają, że tą opcją interesuje się coraz więcej osób planujących metamorfozę pokoju lub remont mieszkania. Dowiedzmy się zatem najważniejszych faktów na temat tych pokryć oraz sprawdźmy, która firma jest w stanie zaoferować certyfikowany sufit napinany w Warszawie.

Zalety użytkowe sufitów napinanych

Jest wiele powodów, dla których tytułowe sufity zdobywają sobie nad Wisłą coraz większą rzeszę miłośników. Już sam sposób montażu pozwala zmniejszyć problem zapylenia, kurzu i brudu, który jest nieodłącznym towarzyszem układania sufitu z płyt gipsowo-kartonowych. Montaż sufitów napinanych jest szybki i czysty, a rezultat − gładki i trwały. Ponadto sufity napinane chronią przed ewentualnym zalaniem mieszkania przez sąsiadów, ponieważ są w stanie znieść i zablokować aż do 100 l wody.

Dodajmy też, że sufity napinane nie pękają, ponieważ dostosowują się do stale poruszającego się budynku. Ponadto nie przyciągają kurzu ze względu na swoje właściwości antystatyczne. Ciekawostką jest też fakt, że można je montować nad basenami i w łazienkach, ponieważ nie gromadzą wilgoci.

Sufit jak z bajki

Pokrycie tego typu stwarza nieograniczone możliwości projektowe. Już sam wachlarz tekstur pozwala wybierać wśród sufitów satynowych, matowych, błyszczących, z tkaniny czy perforowanych (rzeźbionych). Ponadto można wykonać napinany sufit z nadrukiem ze zdjęcia oraz z oświetleniem LED umieszonym nad powierzchnią lub w wersji zintegrowanej. To świetny pomysł na metamorfozę pokoju dziecięcego, ponieważ na suficie napinanym można nadrukować dowolny kadr z bajki. Niesamowity efekt stwarza zaś sufit „gwieździste niebo”, na którym rozprysk światła tworzy wrażenie otwartego nieba.

Certyfikowany sufit napinany w Warszawie

Czy w Warszawie można znaleźć firmę, które zapewni kompleksowe wykonanie i montaż sufitu napinanego? Zdecydowanie tak. Certyfikowane sufity napinane w Warszawie oferuje firma Brilliance Ceilings. To warszawskie przedsiębiorstwo od 2014 roku instaluje tytułowe sufity u klientów. W firmie pracuje aż 26 certyfikowanych zespołów montażowych, które mogą bez problemu przeprowadzić montaż w dowolnym mieście w Polsce. Choć firma posiada siedzibę w Warszawie, świadczy usługi na terenie całej Polski w terminach dogodnych dla klientów. Najważniejsze jednak, że oferuje sufity certyfikowane, to znaczy posiada szereg dokumentów potwierdzających jakość i bezpieczeństwo zastosowanych materiałów oraz metod montażu.

 

Artykuł sponsorowany


Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 październik 2022 15:39
komentarz /( 1 )
  • rysiek
    rysiek

    środa, 05 październik 2022 16:04

    Akurat jestem na etapie poszukiwań

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.