Jedyna taka promocja w Max Kuchnie: duże AGD Gorenje już od złotówki! - dekoportal.pl

Jedyna taka promocja w Max Kuchnie: duże AGD Gorenje już od złotówki!

31 Sie 2021 / Napisał  / Kuchnia
 czym obsadzić taras
Korzystając z promocyjnej oferty w salonach Max Kuchnie, zyskujemy ekstrazniżki.

W oferowanej przez Max Kuchnie promocji zyskujemy superrabaty przy zakupie zestawów urządzeń marki Gorenje. Niektóre ze sprzętów możemy zgarnąć już od złotówki! Dowiedz się, jak taniej i szybciej wyposażyć kuchnię.


„Kup taniej w zestawie” – promocja na AGD Gorenje w Max Kuchnie

Korzystając z promocyjnej oferty w salonach Max Kuchnie, zyskujemy ekstrazniżki na najtańsze z urządzeń marki Gorenje kupione w zestawie. Ich wysokość jest zależna od tego, na który premiowany wariant się zdecydujemy, a do wyboru mamy dwie opcje: 3 1 i 4 1. Z promocji możemy skorzystać w dowolnie wybranym studiu Max Kuchnie. A na jakie rabaty możemy liczyć?

 czym obsadzić taras
Z promocji możemy skorzystać w dowolnie wybranym studiu Max Kuchnie.

AGD Gorenje w zestawie – jakie zniżki?

Kupując urządzenia marki Gorenje w komplecie, od Max Kuchnie dostajemy gwarantowaną zniżkę na najtańszy z produktów. Ile zatem możemy zaoszczędzić?


Promocyjne zestawy Gorenje 4 1

Przy zakupie zestawu złożonego z pięciu sprzętów Gorenje, za najtańszy z nich zapłacimy wyłącznie 1 zł. Dzięki temu za złotówkę jesteśmy w stanie kupić chociażby kuchenkę mikrofalową do zabudowy czy wydajny okap kominowy.


Promocyjne zestawy Gorenje 3 1

Jeżeli zdecydujemy się na zakup czterech urządzeń Gorenje w zestawie, na najtańszy produkt otrzymamy aż 65% rabatu. Z tak wysoką zniżką możemy zgarnąć okap kominowy w stylu retro, płytę gazową lub płytę indukcyjną, ale nie tylko.

Dodatkowy bonus, jaki możemy zyskać, to przedłużona do 5 lat gwarancja, którą otrzymamy na większość urządzeń Gorenje kupionych w salonach Max Kuchnie.


AGD Gorenje w Max Kuchnie

W studiach Max Kuchnie znajdziemy szeroką ofertę domowych sprzętów AGD marki Gorenje. Jedną z charakterystycznych kolekcji urządzeń kuchennych Gorenje jest seria Retro, która z całą pewnością podkreśli charakter każdej kuchni urządzonej w stylu vintage. Jednak wśród AGD Gorenje nie brakuje też sprzętów o nowoczesnym designie. Co więcej, produkty Gorenje cechuje wyjątkowa funkcjonalność i wysoka wydajność.

 max kuchnie
W studiach Max Kuchnie znajdziemy szeroką ofertę domowych sprzętów AGD marki Gorenje.

Max Kuchnie – tu znajdziesz całą kuchnię w jednym miejscu

Sieć Max Kuchnie to już ponad 300 salonów kuchni zlokalizowanych w całej Polsce. Korzystając z ich usług, możemy w pełni wyposażyć kuchnię w wysokiej klasy meble, sprzęt AGD od renomowanych producentów, ale również oświetlenie, dekoracyjne dodatki czy kuchenne akcesoria. Oznacza to, że w każdym ze studiów Max Kuchnie znajdziemy kompletne wyposażenie do kuchni.

 max kuchnie
Sieć Max Kuchnie to już ponad 300 salonów kuchni zlokalizowanych w całej Polsce.

Więcej szczegółów na stronie maxkuchnie.pl

 

Artykuł sponsorowany


Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany czwartek, 25 maj 2023 15:16
komentarz /( 1 )
  • Jena
    Jena

    wtorek, 07 czerwiec 2022 08:05

    o przegapiłam taką promkę :(

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.