Jak otworzyć drzwi bez klucza? Zrobisz to w sekundę! - dekoportal.pl

Jak otworzyć drzwi bez klucza? Zrobisz to w sekundę!

12 Gru 2022 / Napisał  / Inne wnętrza
jak otworzyć drzwi samochodu bez klucza
Otwarcie zamka bez klucza w sekundę nie jest możliwe.

Codzienny pośpiech sprawia, że nie jest trudno o zgubienie przedmiotów. Niejednej osobie zawieruszyły się klucze, co przynosi dwa zmartwienia. Po pierwsze, jak dostać się do mieszkania. Po drugie, czy klucze naprawdę się zapodziały, czy może ktoś je ukradł. Niezależnie od odpowiedzi, z pewnością chcesz jak najszybciej dostać się do domu. Jak otworzyć drzwi bez klucza, gdy nie możesz wezwać specjalisty? Podpowiadamy!

O czym przeczytasz w artykule?

Otwieranie zamka bez klucza – czy to możliwe?

Wracasz późno z pracy, sięgasz dłonią do kieszeni kurtki i okazuje się, że jest pusta. Nerwowo szukasz kluczy w innych miejscach i nigdzie ich nie ma. Taka sytuacja przydarza się wielu osobom, a nie zawsze jest możliwość skorzystania ze specjalistów, co może wynikać z dalekiego miejsca zamieszkania, ale też późnej pory.

Otwarcie zamka bez klucza w sekundę nie jest możliwe. Możesz sobie jednak poradzić z tym zadaniem. Będzie to wymagało od Ciebie nieco cierpliwości oraz kilku narzędzi. Jeśli możesz skorzystać z pomocy doświadczonego ślusarza, zrób to. Szkody będą mniejsze. Specjaliści mają bowiem nie tylko techniczne umiejętności, lecz także odpowiednie sprzęty, żeby otwieranie drzwi bez klucza przebiegło bez dużych zniszczeń.

 • Otwieranie zamka bez klucza jest możliwe, jednak dość trudne. Warto zdecydować się na pomoc specjalisty, który zrobi to bez szkody dla mechanizmu i drzwi.
jak otwrzyć drzwi pokojowe bez klucza
Otwieranie zamka bez klucza jest możliwe, jednak dość trudne.

Jak otworzyć drzwi bez klucza?

Zacznijmy od tego, że drzwi wejściowe do domu mają więcej zabezpieczeń niż te prowadzące z pokoju do pokoju. Podczas szukania skrzydła z pewnością zwracasz uwagę na to, żeby jak najlepiej chroniło przed złodziejami. Nic więc dziwnego, że otwieranie drzwi bez klucza jest trudne. Możesz jednak dostać się do środka.

Jak otworzyć zamek bez klucza? Kiedy nie masz możliwości dostać się do środka, przyda Ci się kilka narzędzi. Potrzebujesz więc pomocy od kogoś – być może sąsiad będzie mógł pożyczyć Ci kilka sprzętów?

Jednym ze sposobów na to, jak otworzyć drzwi bez klucza, jest rozwiercenie wkładki bębenkowej. Potrzebujesz do tego wiertła o średnicy kilku milimetrów. Musisz wymierzyć, w którym miejscu wiercić. Do tego celu przyda Ci się punktak. Jest to narzędzie mające jeden koniec zaostrzony, a drugi spłaszczony. Taka konstrukcja sprawia, że możesz go wbijać młotkiem. Przy pomocy tych dwóch narzędzi zaznaczysz miejsce do wkręcania.

Musisz wiercić do momentu, w którym poczujesz opór na wkrętarce. Kolejny krok to uderzanie młotkiem w bębenek wkładki. Dzięki temu uda Ci się usunąć z zamka wszystkie zastawki i odblokujesz drzwi wejściowe. Do ich otwarcia posłuży płaski wkrętak. Oczywiście taki sposób na otwieranie zamka bez klucza jest tylko na chwilę. Musisz jak najszybciej zająć się wymianą mechanizmu dla własnego bezpieczeństwa.

Znasz tradycyjne zamki na duży klucz? Są one często stosowane w domkach rekreacyjnych na działkach. Jak otworzyć stare drzwi bez klucza? Możesz wypróbować twardy drut. Kolejny sposób to zdjęcie przykrywki, wygięcie blaszki, a następnie włożenie innego, podobnego klucza.

Jak otworzyć zamek w drzwiach, gdy nie masz klucza?

 • Drzwi wejściowe do domu trudno otworzyć bez klucza ze względu na stosowane w nich antywłamaniowe zabezpieczenia,
 • Jeśli nie masz możliwości skorzystania z pomocy doświadczonego ślusarza, musisz wykorzystać wiertarkę,
 • Przy pomocy wiertła o średnicy kilku milimetrów rozwiercisz wkładkę bębenkową,
 • Najpierw jednak wymierz miejsce do wiercenia przy pomocy punktaka i młotka,
 • Wierć do momentu, gdy poczujesz opór,
 • Następnie młotkiem uderzaj w bębenek wkładki,
 • Po usunięciu zastawek odblokujesz drzwi,
 • Do ich otwarcia wykorzystasz płaskie narzędzie.
jak otworzyć drzwi bez klucza spryciarze
Jednym ze sposobów na to, jak otworzyć drzwi bez klucza, jest rozwiercenie wkładki bębenkowej. 

Jak otworzyć drzwi pokojowe bez klucza?

Problem z otwarciem zamka może też dotyczyć drzwi pokojowych, takich jak chociażby drzwi przesuwne do łazienki. Dostanie się do pomieszczenia będzie łatwiejsze, ponieważ są to skrzydła bez zabezpieczeń antywłamaniowych.

Jak otworzyć drzwi pokojowe bez klucza? W przypadku okrągłego gniazda możesz wykorzystać płaski wkrętak lub nóż. Takim narzędziem musisz przesuwać zamek, co doprowadzi do odblokowania zastawki.

 • Zastanawiając się, jak otworzyć drzwi bez klucza w pokoju, weź pod uwagę wykorzystanie płaskiego narzędzia. Nożem lub wkrętakiem przesuniesz zamek, dzięki czemu zastawka się odblokuje, a Ty dostaniesz się do środka.
jak otworzyć drzwi bez klucza
Zastanawiając się, jak otworzyć drzwi bez klucza w pokoju, weź pod uwagę wykorzystanie płaskiego narzędzia.

Jak otworzyć drzwi samochodu bez klucza?

Wiesz już, jak otworzyć drzwi bez klucza. Spryciarze poradzą sobie z tym zadaniem niezależnie od tego, czy będzie to skrzydło wejściowe, czy pokojowe. Istnieją sytuacje, w których możesz potrzebować sposobu na to, jak otworzyć drzwi samochodu bez klucza.

Wyobraź sobie sytuację, w której zostawiasz kluczyki w samochodzie, na chwilę wychodzisz, zamykasz drzwi i orientujesz się, że system bezpieczeństwa zablokował możliwość ponownego wejścia do środka pojazdu. Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu. Jak otworzyć drzwi samochodu bez klucza? Nie jest to łatwe, ale możliwe. Pamiętaj jednak, że to, czy można wykorzystać zaproponowany sposób, zależy od modelu samochodu.

Metodą na otwieranie drzwi jest wykorzystanie drutu. Możesz zastosować druciany wieszak, który należy rozprostować. Na jednym końcu wykonaj mały haczyk. Włóż go pod uszczelkę szybową i pociągnij do góry. Dzięki temu odsłonisz ważne miejsce, czyli szczelinę pomiędzy szybą a korpusem drzwi. Włóż tam haczyk.

Zajrzyj przez szczelinę, żeby dowiedzieć się, gdzie znajduje się pręt blokujący. Zaczep go drutem i podnieś, naciśnij na klamkę i gotowe. Pamiętaj jednak, że zawsze najlepszym sposobem, jeśli zgubisz klucz lub zatrzaśniesz go w samochodzie, jest skorzystanie z usług specjalistów.

Jak otworzyć drzwi samochodu bez klucza?

 • Wykorzystaj druciany wieszak,
 • Przetnij go, a jedną z końcówek zaokrąglij, żeby powstał haczyk,
 • Umieść go pod uszczelką szybową, a następnie ją unieś,
 • Dostrzeżesz szczelinę pomiędzy szybą a korpusem drzwi – włóż do niej haczyk,
 • Zaczep drutem pręt blokujący i go unieś, a następnie naciśnij klamkę,
 • W ten sposób dostaniesz się do auta,
 • Pamiętaj jednak, że nie w każdym modelu ten sposób musi zadziałać,
 • Warto skorzystać z pomocy fachowca, który w bezpieczny dla mechanizmu sposób dostanie się do wnętrza auta.

Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany środa, 17 kwiecień 2024 13:07
komentarz /( 1 )
 • Wiatr
  Wiatr

  środa, 01 luty 2023 14:25

  o proszę :D ciekawe to, ciekawe. Będę próbował

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.