Co wybrać? Prysznicowy zestaw podtynkowy czy kolumna prysznicowa? - dekoportal.pl

Co wybrać? Prysznicowy zestaw podtynkowy czy kolumna prysznicowa?

06 Mar 2024 / Napisał  / Porady
kolumna prysznicowa oraz prysznicowy zestaw podtynkowy

Artykuł sponsorowany powstał w ramach płatnej współpracy z Corsan.


Stając przed remontem łazienki lub jej nowym wyposażeniem, natrafiamy na pytanie, jaki zestaw prysznicowy wybrać? Na rynku dostępne są różne opcje, a każda z nich ma swoje plusy i minusy, które warto rozważyć. Dwoma popularnymi rozwiązaniami są kolumna prysznicowa oraz prysznicowy zestaw podtynkowy. Jak zdecydować, który będzie lepszym wyborem dla Twojej łazienki? Zapraszamy na krótką podróż po świecie prysznicowych rozważań, która pomoże rozwiać Twoje wątpliwości.


Kolumna prysznicowa – prostota w instalacji

Jest to system natynkowy, co oznacza, że wszystkie elementy są zamontowane na zewnątrz ściany. Jest prosta w instalacji, idealna dla remontowanych łazienek. Kolumna prysznicowa to wybór, który szczególnie docenisz, jeżeli stoisz przed zadaniem odświeżenia wyglądu starej łazienki. Jest to system natynkowy, który z łatwością wpasujesz w istniejące przyłącza wodne, bez konieczności rozkuwania ścian i prowadzenia skomplikowanych prac instalacyjnych. To rozwiązanie szczególnie sprawdza się, kiedy chcesz odnowić przestrzeń bez zbyt głębokiej ingerencji w jej strukturę. Duży wybór kolumn prysznicowych można znaleźć u polskiego producenta marki Corsan.

kolumna prysznicowa oraz prysznicowy zestaw podtynkowy

Prysznicowy zestaw podtynkowy – minimalizm i łatwość utrzymania czystości

Zestaw podtynkowy, kryje większość swoich elementów w ścianie, co przekłada się na minimalizm i nowoczesny wygląd. Dzięki temu rozwiązaniu łazienka wydaje się być przestronniejsza i łatwiejsza w utrzymaniu czystości, ponieważ mniej elementów wystaje poza powierzchnię ściany. Choć niektórzy mogą obawiać się potencjalnej awaryjności ukrytych systemów, to prysznice marki Corsan skutecznie odpierają te obawy. Dzięki zastosowaniu komponentów wysokiej klasy, prysznice podtynkowe tej marki wyróżniają się niezawodnością i łatwością obsługi. Ich solidna konstrukcja zapewnia spokój na długie lata, a ich minimalistyczny design idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne. Dobra jakość i przemyślana konstrukcja to cechy, które sprawiają, że inwestycja w prysznic podtynkowy Corsan jest decyzją, która przyniesie satysfakcję przez wiele lat użytkowania. Dostępnych jest wiele modeli zestawów podtynkowych.

Wybór między kolumną prysznicową a zestawem podtynkowym zależy od wielu czynników, w tym od indywidualnych potrzeb, budżetu i oczekiwań co do finalnego wyglądu łazienki. Warto zastanowić się, czy wolisz prostotę montażu i możliwość łatwego dostępu do wszystkich elementów, czy może preferujesz minimalistyczny wygląd i łatwość w utrzymaniu porządku.

Mimo różnic w instalacji i wyglądzie zewnętrznym, zarówno kolumny prysznicowe, jak i zestawy podtynkowe dzielą kilka kluczowych cech takich jak obecność deszczownicy lub możliwość wyboru między baterią termostatyczną a mieszaczową. Jest też kwestia materiałów i wykończenia – zarówno kolumny prysznicowe, jak i zestawy podtynkowe są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, takich jak chrom, złoto czy czarny mat, co pozwala na dopasowanie ich do stylu i kolorystyki łazienki. Bez względu na to, na którą opcję się zdecydujesz, warto wybrać produkty od sprawdzonych dostawców takich jak Corsan, którzy gwarantują jakość i trwałość.

kolumna prysznicowa oraz prysznicowy zestaw podtynkowy

Artykuł sponsorowany powstał w ramach płatnej współpracy z Corsan.Artykuły powiązane

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 06 marzec 2024 13:00

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.